12. Sınıf Bilgisayar Bölümü Staj Konuları

Sponsorlu Bağlantılar2009 Yılına Ait Bilgisayar Tekn.ve Prog. Bölümü Staj Defteri(üniverste)

Kırık link nedeniyle kapatılmıştır.

Etiketler:bilgisayar staj dosyası 2009 12. sınıf bilgisayar bölümü staj konuları staj dosyası konuları bilgisayar bilgisayar staj dosyası örnekleri bilgisayar bölümü staj dosyası örneği 2009 bilgisayar staj defteri 2009 bilgisayar bölümü staj dosyası üniversite staj dosyası örnekleri bilgisayar bölümü staj dosyası örneği bilgisayar bilgisayar yazılım staj defteri güncel bilgisayar staj defteri bilgisayar bölümü 11.sınıf staj dosyası çalışma günlüğü ziraat fakültesi staj defteri nasıl doldurulur tarla bitkileri staj örneği 11.sınıf bilgisayar bölümü staj dosyası bilgisayar bölümü staj dosyası 2010 11. sınıf bilgisayar bölümü staj defteri 12.sınıf staj dosyası örneği muhasebe hazır staj dosyası bilgisayar bölümü 10.sınıf makina bölümü staj defteri nasıl doldurulur
Sınıf (biyoloji): Sınıf (Latince Classis), (İngilizce Class), Eki : -opsida
Sınıf mücadelesi: "Sınıf mücadelesi" ya da "sınıf savaşımı" kavramını ilk olarak Karl Marx ele almış ve 1848 yılında Friedrich Engels'le birlikte kaleme aldığı Komünist Manifesto adlı eserde "Şimdiye kadarki bütün toplumların tarihi, sınıf savaşımları tarihidir" demiştir . Marx'a göre, kapitalizmde üretici pozisyonda bulunan ama bu pozisyonuna karşın üretim araçlarının burjuvazinin özel mülkiyetinde olmasından dolayı sömürülen işçi sınıfının, bu sömürüden kurtulması için burjuvazinin iktidarına son vermesi ve üretim araçlarını kamulaştırması gerekmektedir.
Taksonomi: Taksonomi (Grekçe ταξινομία < τάξις taksis, «düzenleme», ve νομία nomia, «yöntem») ya da sınıflandırma bilimi, canlıların sınıflandırılması ve bu sınıflandırmada kullanılan kural ve prensipler.
Sınıf bilinci: Sınıf bilinci, siyasal ve toplumsal bir ögreti olarak Marksizm'de kilit kavramlardan birisidir. Bunun ardında hem bir sınıf teorisi hem bir İdeoloji teorisi ve hem de bir Tarih perspektifi sözkonus edilmektedir.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
Yazılım: Yazılım (İng. software), değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir