16 Yasinda Kizlar

almanya arnon bir bu daha dedi dile eden geldi gelenek gizli hafta haline insan iple israil olma olur petras soroka 16 Yasinda Kizlar 16 Yaş Güzel Kızlar 16 yaşında kız 16 yasinda kizlar 16 Yaş güzel kızl..Bu Kızın Daha Önce Erkek Olduğuna Kim İnanır!

Bu kızın daha önce erkek olduğuna kim inanır!

Kendini 2 yaşından beri kız olarak hisseden Tim Petras ameliyatla cinsiyetini değiştirmek için 16 yaşına kadar bekledi.

Almanya’da cinsiyet değiştirmek için 16 yaşını doldurmanın şart olduğunu belirten Tim Petras bu yaşa girmeyi iple çektiğini söyledi.

Geçen hafta gizli bir ameliyatla cinsiyet değiştiren ve Tim adını Kim olarak değiştiren genç kız ameliyatla cinsiyet değiştiren en genç insan olma unvanını da kazandı.

Ameliyattan sonra büyük bir özgürlüğe kavuştuğunu dile getiren Kim Petras “Bu ameliyatla hayatımdaki bir çok şey değişti. Artık yüzme havuzunda bikinimi değiştirmek için hiç bir zorlukla karşılaşmadan kadın kabinlerini kullanabileceğim” dedi.

Kendini 2 yaşından beri kız olarak hisseden Tim Petras ameliyatla cinsiyetini değiştirmek için 16 yaşına kadar bekledi. Sonunda ameliyat olan Tim böyle bir kadın haline geldi. Adını da Kim olarak değiştirdi.


16 Yaşındaki Kızı Sünnet Ettiler (yazık Ya Böyle Gelenek Mi Olur?)

Geleneklere uyup 16 yaşındaki kızı sünnet ettiler. Kız ölmek üzereyken hastanede kurtarıldı.

İsrail’de 16 yaşındaki bir Bedevi kızının “sünnet” edilmesinden sonra yaşamını yitirmek üzereyken hastanede kurtarıldığı bildirildi.

İsrail medyasında verilen habere göre, geçen Pazar günü Ber Şeva kentindeki Soroka Üniversitesi Tıp Merkezine baygın halde getirilen kızın yaşamını tehdit eden ağır jenital kanamanın nedeninin “sünnet” olduğu anlaşıldı.

Hastaneden yapılan açıklamada, ameliyata alınan kızın hayati tehlikeyi atlattığı belirtildi. Necef Çölü’ndeki bir Bedevi aşiretinden olan kızın babası, birkaç saat sonra hastaneye geldiğinde kızının sünnet edildiğini doğruladı.

Soroka Hastanesi Jinekoloji Bölümü Başkanı Prof. Arnon Witznitzer, 10 yılı aşkın süredir böyle bir vaka görmediklerini, bu uygulamanın tamamıyla ortadan kalktığını düşündüklerini söyledi.

“Dişi sünneti” denen ve çoğu kez hijyenik olmayan koşullarda yapılan söz konusu ilkel uygulamanın amacı, cinsel ilişkide zevk alınmasının önüne geçilerek ergenliğe adım atan kızların erkeklerle evlilik dışı ilişkilere girmesini önlemek olarak açıklanıyor.

Etiketler:16 yaşında kız 16 yasinda kizlar 16 Yaş güzel kızlar 16 yaşında güzel kız erkek olduğuna kim inanır 16 yaşında kızlar 16 yasında kız fotoları 16 yaş kız güzel i KIZLAR 16 yaş cinsiyet değiştiren erkek resimleri kendini kız hisseden erkekler 17 yaşındaki erkekler kız gibi davranıyorsa kendini kız hisseden erkek 16 yaşında güzel kızlar 16 yas kızlar 4 yaşından beri kendini kadın hisseden erkek 13 yaş güzel kızlar kendini kız gibi hisseden erkekler gerçek 16 yaş arası erkek resimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir