20 Tane Hayvan İsmi

Sponsorlu Bağlantılar
adet ama bul hadi olsun r 252 20 Tane Hayvan İsmi 20 Tane Hayvan resimdeki hayvanı bul 20 tane hayvan ismi 20 tane ..30 Tane Hayvanı Bul Bakalım…

30 adet hayvan var bu resimde hadi arkadaşlar herkes görebildiklerini yazsın ..Gerçi çoğu çok net görünüyo ama olsun ..

Etiketler:resimdeki hayvanı bul 20 tane hayvan ismi 20 tane hayvan 50 tane hayvan ismi resimdeki 30 hayvanı bul 10 tane hayvan ismi resimde hayvan bulma 20 tane hayvan isimleri 15 tane hayvan isimleri tanınmayan hayvanlar 30 tane isim resimdeki 30 hayvanın isimleri 30 tane hayvan ismi 5 tane hayvan ismi a hayvan ismi 10 tane balık isimleri a 5 tane hayvan ismi 40 tane hayvan ismi 5 tane hayvan adı da siz 5 tane hayvan adı
Hayvancılık: Hayvansal üretim yaygın adıyla Hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım kolu.
Hayvanlar: Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır.
Hayvanat bahçesi: Hayvanat bahçeleri, yabani ve bazen evcil hayvanları sergilemek amacıyla düzenlenmiş mekanlardır.İyi düzenlemiş bir hayvanat bahçesinin amacı insanlara bilmedikleri hayvanları tanıtmak ve aynı zamanda hayvan türlerini doğadakine en yakın şekilde yetiştirmektir.
Hayvan hakları: Hayvan hakları, hayvanların insancıl muamele görmelerini sağlayan haklar. Özellikle hayvanların tibbi ve kozmetik deneylerde kullanılması, derisi için öldürülmesi, eğlence için avlanması ve hayvancılık sektöründe uygunsuz alanlarda yetiştirilmesi, hayvan hakkı ihlalleri olarak tanımlanmaktadır.
Hayvan Çiftliği: Hayvan Çiftliği, (orijinal adıyla Animal Farm) George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış fabl tarzında siyasi hiciv romanı.
İsmin hâlleri: Türkçede ismin hâlleri, sözcükleri yönelme, yükleme, bulunma ve ayrılma açısından tanımlayan, etkilenen sözcüğün yalın hâli ve bu sözcüğe eklenmiş hâl ekleri ile oluşturulmuş kelimelerdir.
İsmil Hakkı Veral: İsmil Hakkı Veral (d. 1888, Edirne, Türkiye) - (ö. 21 Aralık 1957), Türk siyasetçi.
İsmini Bavula Tıktım: İsmini Bavula Tıktım, Gül Erda'nın 30 Mayıs 2008'de Öncü Müzik'ten çıkardığı 6. ve son albümüdür.
İsmil: İsmil,Konya'nın doğusunda Konya-Ereğli istikametinde 52.km de ovada yer alan geniş araziye sahip büyük bir yerleşim yeridir.Bulunduğu corafya itibariyle Eski Büyük Konya Gölü diye tabir edilen bölge sınırlarındadır.Geniş bozkırlara sahip olan İsmilin kuruluşu oldukça eskidir.
Esmehan Sultan: Devletlu ismetlu Esmehan Sultan Aliyyetü`ş-şan Hazretleri ya da Kaya Ismihan Sultan (d. 1545 - ö. 6 Ağustos 1585), Osmanlı padişahı II.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir