2013 – 2014 Türkçe Pop Remix Listesi

Sponsorlu BağlantılarBu yazı 2013 – 2014 Türkçe Pop Remix Listesi hakkında özet bilgiler içerir.  2013 Yaz Remix Türkçe Pop ve  türkçe Pop 2013 Listesi hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. için tam da not almalık…


2013 – 2014 Türkçe Pop Remix Listesi

2013 – 2014 Türkçe Pop Remix Listesi – Popüler Remix Müzikler Listesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.  sizlerde en sevdiğiniz pop müzik remiks parçalarının isimlerini bizlerle ve sitemizi takip eden on binlerle paylaşabilirsiniz. NotDenizi sizler için müzik listelerini paylaşmaya devam edecek.

türkçe pop müzik,Popüler müzikler,Müzik

Kral Pop Radyo DJ Murat Uyar 2013 Yeni YIL Türkçe Remix Set 2013

Kral Pop Murat Uyar Remix Set

Emre Kaya Sorma ( Murat Uyar 2013 Club Remix )

Emre Kaya Sorma (Murat Uyar 2013 Club Remix) Sound4Life

Murat Uyar Feat Tamer Deniz Yarrabbim ( 2013 )

Murat uyar.Ft.Emre Kaya.Sorma(Dj Earney ReMıX 2013)

….

Ozan Çolakoğlu ft. Yalın Kalpten Dudağa ( Murat Uyar Club Remix 2013)

TAMER DENIZ KUM TANESI ( MURAT UYAR CLUB REMIX 2013)

Hande Yener Hasta (Muratt Mat Version) 2013+

Kaan Balcı Son Söz (Muratt Mat Version) 2013

Sizlerde en güzel popüler Remix Müzik Listemize eklemede bulunmak istermisiniz.

Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Önceleri araştırma şirketi Nielsen Music Turkey'in ve internet sitesinde yayınlanan Türkçe Top 5 listesinde, daha sonra yine Nielsen'e bağlı olarak twitter'da Music Top Tr sayfası üzerinde ilk 3'ü yayınlanan listedir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür.GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Remiks: Remiks veya Bindirim, bir parçanın orijinalinin dışında olan alternatif bir miksi. Başka bir deyişle, parçayı yeniden ele alarak farklı sesler ile yeni bir kompozisyon oluşturmaktır.
Remix'5: Remix's (ya da Remix'5) bir Candan Erçetin albümü. Melek albümünün remikslerinden oluşmaktadır. Albümde ayrıca "Les Choristes" (Türkçe: Koro) filminin müziklerinden "Vois Sur Ton Chemin"'in Türkçe tercümesi "Sevdim Anladım"da bulunuyor.
Remix (Candan Erçetin albümü): Remix, Candan Erçetin'in bir albümü. Albüm sanatçının Neden albümündeki şarkılarının remixlerinden oluşur.
Remixes / ...Bu Yaz Biz: Remixes / ...Bu Yaz Biz, Soner Arıca'nın Erol Temizel'le (T-Ekspres) 2006 yılında yayınladığı müzik albümü.
Remixes: Remixes, İngiliz alternatif rock grubu Coldplay'in 2003 yılında yayımladığı remix EP'si. Grubun 2002 çıkışlı A Rush of Blood to the Head albümündeki iki şarkının farklı remixlerinden oluşmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir