3 Boyutlu Masaüstü Hareketli Masaüstü İndir

Sponsorlu Bağlantılar
512 mb ram bilgisayar bir daha fazla desktop windows dinamik ekran eseri ilk olma sihirli uygun verim windows 98 ya 3 Boyutlu Masaüstü Hareketli Masaüstü İndir 3 Boyutlu Masaüstü Temaları 3 boyutlu masaüstü 3 boyutlu masaüstü hareketli ma..3 Boyutlu Masaüstü [ Hareketli Masaüstü ]

3 Boyutlu Masaüstü

Bilgisayarınızın masaüstünde başlı başına bir devrim: 3DNA Desktop! 3DNA Desktop; masaüstünü pencerelere, menülere skin ekleyerek “her zamankinden biraz farklı” gösteren bilindik tema (theme) tabanlı yazılımlardan oldukça üstün.

Modern bir bakış açısının eseri olan yazılım; bilgisayar kullanıcısını statik iki boyutlu masaüstü yerine, üçüncü boyutun bütün olanaklarından faydalanan dinamik bir arayüzle tanıştırıyor.
Aslında 3DNA Desktop’u özel kılan sadece görsel üstünlükleri değil. Her şeyden önce yazılım bilgisayarın kullanımını bir hayli kolaylaşıyor; karmaşık menülerle, komutlarla; klasörler, pencereler ve tüm bunların bir arada ortaya çıkardığı karmaşık arayüzle boğuşmak zorunda değilsiniz.
Bilgisayar yönetimini kolaylaştıran ve hızlandıran 3DNA, geniş özelleştirilebilme seçenekleriyle de göz dolduruyor. 3DNA Desktop’ta masaüstü grafik arayüzü tamamen değiştirilebilir olma özelliğine sahip. İnternet’te bulup indirebileceğiniz “eklenti dünyalar” arasında zevkinize uygun bir tane mutlaka vardır.

3DNA Desktop, tamamen üç boyutlu bir grafik motoruna sahip olduğu için doğal olarak da iyi bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Bu sihirli yazılımdan faydalanmak için en azından 550MHz işlemci, 256MB sistem belleği ve 32MB video belleği olan 3D hızlandırıcılı bir ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız. Ancak tam verim alabilmeniz için daha iyi bir sisteminiz olmalı. 3DNA Desktop; Windows 98 SE/ Me / 2000 / XP işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabiliyor fakat ideal kullanım için 2000 ya da XP tavsiye ediliyor.

DoWnLoaD

Link Yenilenmiştir.


3 Boyutlu Masa Üstü Resimleri 1Xp Yi Vistaya Görsel Olarak Çevirme **denendi Çalışıyor**

En Az 512 mb ram kullanmanız tavsiye edilir.Daha Fazla da kullanabilirsiniz

İlk yapmanız gereken önce en gelişmiş vista teması vista inspiratı yüklemek.bu aşağıdaki resimdeki görüntüyü bilgisayara kazandıracak Boyut: 38,9 MB
http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.130.htm

sonrasında vista daki sidebarın birebir aynısı olan thoosje sidebarı yükleyeceksiniz. Bu program aşağıdaki resmin sağındaki barı masaüstüne kuracak üstteki artıya tıklayıp modifiye edebilirsiniz.İçinden fiks dosyaları çıkabilir bunların program filesdeki klasörüne atıp kayıt defterine girin.Site ana sayfasında Download server 2 en kolay yükleme için tavsiyedir. Boyut : 5,3 Megabyte
http://www.thoosje.com

Sonrasında bill gatesin öve öve bitiremediği 3 boyutlu pencere geçişini yükleyin kısayolu kendiniz belirleyebiliyorsunuz ama belirlemezseniz kendiliğinden kısayolu:alt+tab dır.Zip Şifresi: elblogdenits.com.ar Boyut: 800KB’dir.
http://**********************17480685…_Stig.rar.html

Madodate adlı küçük eklenti windowsun klasik üç pencere tuşunun yanına gelen 4. tuşdur ve tıklayınca yine pencereye 3d efekti verir.Bilgisayar açıldığında da çalışmasını istiyorsanız kısayolunu başlat menüsündeki başlangıç klasörüne ekleyin
sayfada mtate20202src.zip yazan yere tıklayın Boyut: 215 KB

http://www.ophtajpa.com/Madotate.htm

thoosje sidebara güçlü bir alternetif olan desktopsidebar ı da yükleyebilirsiniz. Bu da en az onun kadar kaliteli hatta pek çoklarına göre daha bile iyisidir. Takdir sizin.

Sol üst köşede The Latest Build in altına tıklayın Boyut: 10,8 MB

http://www.desktopsidebar.com/

Vistadaki kullanışlı başlangıç menüsünü xp ye kazandırmak için düşünülmüş bir yazılım Estetik olmamasına rağmen hayatınızda hiç olmayacak kadar kısayolu biraraya getirerek zaman tasarrufu sağlıyor ayrıca başlangıç menüsüne bir arama barı kazandırıyor.İsteyenlerin ilgisini çekebilir. Boyut: 983 KB

http://www.yenidownload.com/program.asp?id=14047

Vistada yer alan pencere önizlemesi için Visual taskı yükleyin durum çubuğunda üzerine geldiğiniz pencerenin önizlemesini resimdeki gibi verecektir Boyutu: 90KB

http://www.visualtasktips.com/

şayet bunları makinenize uygularsanız vista yüklemeye grek duymayacağınız garantidir.Ücretsiz ve tamamen sorunsuz bu uygulamalar size xp den daha harika bir tecrübe yaşatacak.Bunu garanti ederim.Tüm bu yazılımlar tarafımca kendi makinemde denenmiştir ve emsallerinin en zararsız olanlarıdır.Yani çökme göçme donma gibi sorunların yok.

Alıntıdır…

.::masaüstü Akvaryum::.

Masaüstü akvaryum. sesi ve görüntüsüyle akvaryum sevenlere ve masaüstünde sabit öylece duran resimlerden sıkılanlara hem canlı hem hareketli.

Burdan indirebilirsiniz…
http://rapidshare.com/files/8362640/Akvaryum.rar.html

RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

Winamp' La 3 Boyutlu Masaüstü…(resimli)

Hepimizin bilgisayarında olan winampin visualization gibi bir özelliği olduğunu çoğumuz bilir zaten. Daha önceki versiyonlarda bu visualizationlar pencerede yada full screen olarak çalışıyordu. Fakat bugün winampi kurcalarken bunu arka plan yapabildiğimi farkettim bayada hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istedim. ilk önce winampin son versiyonu olan WiNAMP 5.09 u indirip bilgisayara kuruyoruz. Sonra winampin ana konsolunda herhangi bi yerde mausu sağtıklayıp resimdeki gibi “options/preferences” e tıklıyoruz.veya ctrl+p tıklıyoruz

Daha sonra karşımıza aşağıdaki ekran çıkıyor ve kırmızı oklarla gösterdiğim sekmelere tıklıyorsunuz

Ve sonra siyah okla gösterdiğim start'a tıklayıp visualizationu başlatıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra pencereyi kapatıp resimdeki gibi visualitona sağ tıklayıp “desktop mode” yi seçiyorsunuz

şimdi winampi simge durumuna küçültüp yeni 3 boyutlu ve hareketli duvar kağıdınızı izleyebilirsiniz. Hep aynı animasyonu görmek istemiyorsanız ara sıra SPACE tuşuna basarak değiştirebilirsiniz. Sıradaki şarkı isimleride masa üstünde görünecektir. hayırlı olsun. Kapatmak için ise aşağıdaki resimidekini yapmanız yeterli

Etiketler:3 boyutlu masaüstü 3 boyutlu masaüstü hareketli masaüstü indir 3 boyutlu masaüstü temaları 3 boyutlu temalar 3 boyutlu pc temaları 3d hareketli masaüstü 3d masaüstü hareketli 3 boyutlu bilgisayar temaları hareketli masaüstü temaları üç boyutlu masaüstü hareketli pc tema 5 boyutlu masaüstü 3d temalar pc hareketli 3dli masa üstü indir 3 boyutlu hareketli masaüstü masaüstü 3d hareketli xp 3 boyutlu tema masaüstü 3 boyutlu üç boyutlu resim masa ustu
Masaüstü bilgisayar: Masaüstü bilgisayar Sabit bir konsol veya masa üzerine uygun yapıda tasarlanan kişisel bilgisayar türüdür.
Masaüstü yayıncılık: Masaüstü yayıncılık, kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işi.
Masaüstü ortamı: Bilgisayarların grafiksel arayüzle kullanılmasını sağlayan bilgisayar yazılımlarına verilen addır. Komut satırında kullanılan kodların ezberlenmesi ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için zor olduğudan, masaüstü ortamları kullanıcıların rahatça (fare ve tuştakımı kullanarak) bilgisayarları kullanmasını sağlar.
Masa oyunu: Masa oyunu ya da tahta oyunu, genellikle düz bir zemin ya da karton, tahta, plastik gibi malzemelerden yapılmış düzlemler üzerinde, oyun taşlarını veya pullarını belirli kurallar çerçevesinde hareket ettirmek suretiyle oynanan oyunlara verilen genel ad.
Film: Film, tarihi bakımdan ilkin hareketli resimlerin kaydı ve gösterilmesi için kullanılan bir terimdi. Ancak daha sonra genelleştirilmiştir.
Hareketli Görüntü Uzmanları Birliği: Hareketli Görüntü Uzmanları Birliği (Moving Picture Experts Group; MPEG), ISO/IEC'nin sayısal olarak kodlanmış ses ve görüntü temsili için standart geliştirmekten sorumlu çalışma birliğidir.
Hareketli savunma: Hareketli savunma, ya da esnek savunma, birliklerin belirli mevzi ya da tahkimatlara bağlı olmaksızın hareketli olarak kullanıldığı savunma taktikleridir.
Hareketli görüntü düzenleme yazılımları: * AVS Video Converter
Elektromanyetik daimi güç üreteçleri: Mıknatıs kutuplarının doğal çekme ve itme momentum enerjisini kullanarak elektrik üretmek amacıyla geliştirilen bir elektromanyetik projesidir.
Masaüstü bilgisayar: Masaüstü bilgisayar Sabit bir konsol veya masa üzerine uygun yapıda tasarlanan kişisel bilgisayar türüdür.
Masaüstü yayıncılık: Masaüstü yayıncılık, kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işi.
Masaüstü ortamı: Bilgisayarların grafiksel arayüzle kullanılmasını sağlayan bilgisayar yazılımlarına verilen addır. Komut satırında kullanılan kodların ezberlenmesi ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için zor olduğudan, masaüstü ortamları kullanıcıların rahatça (fare ve tuştakımı kullanarak) bilgisayarları kullanmasını sağlar.
Masa oyunu: Masa oyunu ya da tahta oyunu, genellikle düz bir zemin ya da karton, tahta, plastik gibi malzemelerden yapılmış düzlemler üzerinde, oyun taşlarını veya pullarını belirli kurallar çerçevesinde hareket ettirmek suretiyle oynanan oyunlara verilen genel ad.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir