3 Memeli

Sponsorlu Bağlantılar
daha deniz evli 3 Memeli 4 Memeli İnsanlar 4 memeli insan 3 memeli 4 memeli insanlar 3 memeli..4 Memeli Adam..!

4 MEMESİ VAR

KONYA’nın Ilgın İlçesi’nde 4 meme ucu bulunan akvaryum mağazası işleten 42 yaşındaki Recep Soydan’ı görenler hayretlerini gizleyemiyor. Evli ve 2 çocuk babası Soydan’ın ikisi normal yerinde ve normal büyüklükte diğerleri ise daha küçük ve alt kısımda 4 göğüs ucu bulunuyor. Soydan, yaz aylarında deniz kıyısında ve termal kaplıcalarda kendisine yöneltilen bakışlardan rahatsız olmadığını söyledi.

Etiketler:4 memeli insan 3 memeli 4 memeli insanlar 3 memeli insan 4 memeli 4 memeli adam yumurtlayan memeliler dört memeli insan göğüs ucu üç memeli insan memeli memesiz hayvanlar 3 memeli insanlar memeli dört memeli erkek 4 memeliler Dört memeli insanlar konya ılgın konya ılgın dan eski görüntüler
Memeliler: Memeliler (), hayvanlar aleminin insanların da dahil olduğu, dişilerinde bulunan meme bezleri ve hem dişi hem erkek bireylerinde bulunan ter bezleri, kıl, işitmede kullanılan üç orta kulak kemiği ve beyinde yer alan neokorteks bölgesi ile ayrılan bir omurgalı hayvan sınıfıdır.
Memelilerin sınıflandırılması: Bu sayfada yer alan sınıflandırma, günümüzde yaşayan veya son buzul çağından sonra soyu tükenen memelilerin familya seviyesine kadar sınıflandırılmasıdır.
Memelilerin evrimi: Daha fazla bilgi için: Yaşamın Evrimsel Tarihi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir