3 Tane Ülke Adı

Sponsorlu Bağlantılar
ama bile bu gizli insanlar kolay gelsin manyak mu sanal sapan sudan tam tane yazan zaman ziyan 3 Tane Ülke Adı Ülke Adı 4 Tane 3 tane devlet adı 3 tane ülke adı ülke adı 4 tane ..Parağrafta 20 Tane Ülke Adı Gizli Bakalım Bulabilecekmisiniz?

aşağıdaki parağrafta 20 tane ülke adı gizli bakalım bulabilecekmisiniz?

“Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.”

kolay gelsin

Etiketler:3 tane devlet adı 3 tane ülke adı ülke adı 4 tane 5 tane ülke adı 20 ülke 20ulus=40 tane 10 tane ülke ismi 30 tane ülke 20 tane ülke ismi 2 tane ülke 20 adet ülke adı 30 tane ülke yaz 1 tane ülke adı 30 tane ülke adı ülke adı 30 tane üç tane ülke adı 5 tane ülke ismi 20 tane ülkeismi yaz 3 tane ülke 15 tane ülke ismi 6 tane ülke ismi
Ülkeler listesi: Listede 208 ülke bulunmaktadır.
Ülke kodu: Ülke kodu bir ülkenin isminin kısaltılmış halidir. Uzun ülke isimleri bu şekilde daha kolay kullanıma sunulmuştur.
Ülkerspor: Ülkerspor, 1993 yılında Nasaş basketbol takımının, Ülker firması tarafından satın alınmasıyla oluşmuş, 2006 yılına kadar faaliyet göstermiş Türk basketbol takımıdır.
Ülker: * Ülker Gıda

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir