31 Çekmenin Yöntemleri

163 a4 arka sokaklar burda download programi gerek hali ilk okul sinan weights yok 31 Çekmenin Yöntemleri 31 Çekmenin Yöntemleri Resimli Anlatım 31 çekmenin yolları 31 çekmenin yöntemleri 31 çekm..İşte Japonların Akılalmaz Kopya Çekme Yöntemleri

İşte japonların kopya çekme yöntemi
Malzemeler(Bant,A4 kağır,Bilgisayar,Su,Hayal gücü )

Okuyorsun Ve Zayıfını Kurtaramıyorsun Calısıyorsun Anlamıyorsun Caresi Burda Sizin İçin Japonlarin Nasil Kopya Cektigini Araştırdık Hemde ResimLi Anlattim Maksat Dersiniz Zayıf Olmasın

İlk önce bilgisayarda kopyanın boyutunu “8” e getiriyoruz

Kopyaları yazıcımızdan Alıyoruz

Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz

Kopyaları kesiyoruz

Bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz

Yavaşça Çıkarıyoruz

Çıkardıktan sonra Bu Hali Alcaktır

Kurutalım, okula ıslak ıslak götürmeyelim

Burdan sonrası size kalmış hayal gücünüzeJaponların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı [resimli Anlatım]

Okuyorsun Ve Zayıfını Kurtaramıyorsun Calısıyorsun Anlamıyorsun Caresi Burda Sizin İçin Japonlarin Nasil Kopya Cektigini Araştırdık Hem de ResimLi Anlattim Maksat Dersiniz Zayıf Olmasın xD

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 641×480 and weights 56KB.

Yazıcımızdan alalım kopyacıklarımızı

Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz

Kopyaları kesiyoruz

Bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz

Kurutalım, okula ıslak ıslak götürmeyelim

Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış

Şimdi diyeceksiniz ki okul başında niye açmadın bu konuyu xD

Click Masaüstünden Resim Çekme.çok Güzel İşe Yarar Herkese Öneririm(resımlı Anlatım)

DOWNLOAD : PROGRAMI İNDİR

Fazla Söze Gerek Yok Resim Herşeyi Anlatıyor…

Arka Sokaklar – 163. Bölüm Özeti

163. Bölüm Özeti

Haydar adlı bir psikopat, masum insanları öldürüp, etrafa dehşet saçıyor. Ekip de, bu psikopatı durdurmak için operasyonlar düzenliyor.
Elif, içi buruk ve hayatın ne kadar kısa olduğunu anlamış olarak döner. Sinan’a hayatın ne kadar kısa olduğunu ve bu süreçte birbirlerini seviyorlarsa evlenmek için ne beklediklerini ima eder.
Ömer mahallenin deli dolu psikopat gencidir ve platonik olarak Leyla’ya aşıktır. Leyla’nın zengin patronu Ayhan ise Leyla’ya kur yapmaktadır. Ayhan, Leyla’yı evine kadar bırakır. Ömer ve arkadaşı Selçuk onları takip etmektedir. Ayhan’ı bir köşede sıkıştırıp tehdit ederler. Silahlar konuşur ve bir kurşun internet cafede bulunan Kerim’e isabet eder. Kerim’in babası İsmet bu acı karşısında kayıtsız kalmaz ve bunu yapanların peşine düşer.
Metin ile Tekin bu seferde sınıflar arası futbol turnuvasında şike yapar ve Ayla’ya yakalanırlar. Ceza olarak, huzur evlerini ziyarete gidecek, yaşlılarla ilgilenecek ve onların gönüllerini alacaklardır. Çocuklar evde huzurevi broşürünü bırakırlar. Nazike de bunları görünce kendisini evden göndermek için huzurevi aradıklarını düşünür.
Deniz’in annesi iyileşir ve Antalya’ya kuzeninin yanına gitmeye karar verirler.
Ferruh’un hayatında bir tek, şehit abisinden kalan yeğeni ve yengesi kalmıştır. Yeğeni Ceyhun kalp hastasıdır ve ameliyat olmazsa yaşayamayacaktır. Bunun içinde ciddi bir para lazımdır. Ferruh yeğenini kurtarabilmek için mahalledeki döviz bürosunu soyar. Ama bu parayı bulması Ceyhun’u kurtarmaya yetmeyecektir.
Numan, Haydar’ın otoparkında çalışan bir baş belasıdır. Haydar arabalara verdiği hasardan dolayı parasından keser. Numan temizlediği araçların birinde silah bulur ve etrafa, tehditler yağdırarak gider. Numan belinde silahı, hayvani düşünceleriyle kızların peşinden koşmaya başlar. Kızlara yanaşıp tanışmak ister. Farklı mekanlarda karşılaştığı Selvi ve Ebru adlı kızlar kendisine yüzvermeyince de çeker vurur. Şimdilik iki kurban vardır, daha sonra ne olacağı ise bilinmez. Tabii Haydar’dan intikamını da almak isteyecektir.

Etiketler:31 çekmenin yolları 31 çekmenin yöntemleri 31 çekmenin yöntemleri resimli anlatım 31 çekmenin yolları resimli kopya çekme yöntemleri 31cekme yöntemleri 31 yöntemleri resimli kopya çekme yolları japon kopya çekme yöntemleri 31 çekmenin yöntemler 31 çekmenin yolları video en iyi kopya çekme yöntemi japonların kopya çekme yöntemi kopya çekme teknikleri silgi ile kopya çekme resimli anlatım 31 çekme 31 çekme yöntemleri video anlatım kız üstünde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir