3332 Gelen Mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
bana modelm msj samsung 3332 Gelen Mesajlar 3332 Den Gelen Mesajları Engelleme samsung mesaj engelleme 3332 gelen mesajlar 3332 d..Cep Telefonuna Gelen Mesaj Nasıl Engellenir?

mesaj atıyor birisi rahatsız ediyor ben o numranın bana msj atmasını istemyrm napabilirm? engellemek istiyorum teL. modeLm samsung s5233a

Etiketler:samsung mesaj engelleme 3332 gelen mesajlar 3332 den gelen mesajları engelleme cep telefonuna gelen mesajları engelleme telefona gelen mesajları engelleme cep telefonuna gelen mesajı engelleme gelen mesajları engelleme cep telefonunda mesaj engelleme cep telefonu mesaj engelleme samsungda mesaj engelleme samsung sms engelleme telefondan mesaj engelleme Telefona gelen mesajları nasıl engelleyebilirim telefona gelen mesajı engelleme gelen mesajı engelleme MESAJ ENGELLEME SAMSUNG bir numaranın mesaj atmasını engelleme samsung gelen mesajları engelleme Mesaj atmasını engelleme numaranın mesaj atmasını engelleme
Gelenek: Gelenek, bir toplumda, bir toplulukta çok eskilerden kalmış olmaları dolayısıyla saygın tutulup kuşaktan kuşağa iletilen, yaptırım gücü olan kültürel kalıntılar, alışkanlıklar, bilgi, töre ve davranışlar.
Geleneksel Çin yazısı: ¹¹Geleneksel Çin yazısı (Çince: 繁体字; pinyin: fántǐ zì), Çin yazısının eski çağlardan beri Çin'de kullanılan bir sürümüdür.
Geleneksel Çin tıbbı: Geleneksel Çin tıbbı (GÇT) (İngilizce'de "Traditional Chinese medicine" olduğundan TCM veya T.C.M., basitleştirilmiş Çince: 中医学; Geleneksel Çince: 中醫學; Pinyin: Zhōngyī xué), binlerce yıldır Çin'de geliştirilen ve uygulanan geleneksel tıbbi uygulamaların bütününü tanımlamaktadır.
Gelendost: Gelendost, Isparta ilinin bir ilçesidir.
Geleneksel Türk sanatları: Geleneksel Türk sanatları, Türk kültürünün bir kısmını meydana getiren sanat ve sanat uslupları. Geleneksel Türk sanatlarının bir kısmı İslam öncesi dönemden kaynaklanır.
Kullanıcı mesaj:Beytullah steel: Ben Bursa dan Beytullah vikipedi yi çok sevdim falla ne ararsan var bunun için saolun sizin sayenizde bu kadar bol kaynağa rastladım.(google da gördüm ben vikipedi yi).
Kullanıcı mesaj:Selinnur: Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfalarına müdahale etmeyiniz. Teşekkürler. --M. M. ileti 11:34, 7 Ekim 2008 (UTC)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir