4 Aylık Cenin Görüntüsü

abd ama bir cenin gosnell insan itiraf iyi kermit nin philadelphia 4 Aylık Cenin Görüntüsü 3 Aylık Cenin Görüntüsü cenin ne demek 4 aylık cenin görüntüsü 3 aylık cen..4,5 Aylık Cenin


30 Yıldır ‘cenin’ Biriktiriyor

30 yıldır ‘cenin’ biriktiriyor

ABD’nin Philadelphia kentinde ihbar üzerine bir jinekoloğun ofisine baskın düzenleyen federal yetkililer, muayenehanede iki düzine donmuş cenin buldu.

Bir kadının kürtaj yaptırdıktan sonra öldüğü iddiaları üzerine olayı araştıran yetkililer, Dr. Kermit Gosnell’in, muayenehanede çalışmaya yetkisi olmayan bir eleman çalıştırdığı ve doktorun bu elemanın ilaç verdiği hastaya kürtaj yapmasının ardından hastanın öldüğünün anlaşıldığını açıkladı.

Yetkilileri şaşırtan ise, muayenehanede yapılan aramada, dondurucuda iki düzineden fazla cenin bulmak oldu. Ceninlerden bazılarının 30 yıl öncesine ait olduğu bildirildi. Dr. Gosnell’in diplomasına geçici olarak el konuldu.

Korkunç Ekmekler :s

KORKUNÇ EKMEKLER

Çinliler sonunda bunuda yaptı; cenin yiyen çinliler cesede birebir benzeyen ekmekler yaptılar. İnsan bunlara bakmaya dayanamazken bu ekmekler nasıl yenir kimbilir,ama itiraf etmeliyizki çok iyi benzetilmiş son derece inandırıcı.

Etiketler:cenin ne demek 4 aylık cenin görüntüsü 3 aylık cenin görüntüsü 5 aylık cenin görüntüsü 2 aylık cenin 1 aylık cenin görüntüsü düşük cenin 4 5 aylık cenin 1 aylık cenin 5 aylık cenin japonlar cenin yiyor 3 haftalık düşük cenin 2 AYLIK cenin fotoğrafları üç aylık cenin görüntüsü cenin görüntüleri 2aylık cenin 3 AYLIK CENİN 7 aylık cenin görüntüsü cenin 2 aylık cenin fotoğrafı
Fetus: Fetus, üçüncü gebelik ayı başından doğuma kadarki devre içinde ana rahmindeki canlıya verilen ad. İlk sekiz haftanın bitimiyle, 9.-40. haftalar arasını kapsayan fetal dönem başlar.
Cenin, Filistin: Cenin (Arapça: جنين), Filistin'in Batı Şeria bölgesindeki üçüncü en büyük şehirdir. Batı Şeria'nın kuzeyinde bulunur ve o yörenin en büyük şehir olma özelliğini taşır.
Cenin valiliği: Cenin valiliği (Arapça: محافظة جنين‎), Filistin Ulusal Yönetimi'nin valiliklerinden biridir. Batı Şeria'da bulunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir