41 Kadir Süresi

Sponsorlu Bağlantılar
aksam bir bol dua gir ilham kabul kere ki kiyamet olur sabah serif sifa uzak yani 41 Kadir Süresi Abdest Sonrası Kadir Suresi kadr duası 41 kadir süresi abdest sonrası kadir su..Kadir Suresi

Ey Cennet yolcusu Kardeslerim Kadir Süresini okuyanlar süre-i serifenin ismi gibi kadre ererler.

1- “Kadir Süresini 10 kere okuyan kimse bin kücük günahi bagislanır” Hadis-i Serif yine:

2- “Kadir Süresini 100 kere okuyan kimsenin kalbine ismi Ä’zamin ilham eder o kimse diledigi kadar dua eder ve duasi kabul olur.Yani Cenab-i Hak, bu kimsenin hacetini istek dileklerini lutfederek verir”

3- “Cuma gecesi Kadir Süresini 1000 kere okuyan kimse Sevgili peygamberimizi rüyasında görür”

4- “Kim ki bir dilegi vardir 41 kere okusun.Dilegi verilir.(Muradina nail olur)

5- Sabah ve aksam namazlardan sonra 3 kere okuyan kimse seytanın serrinden emin olur,cümle sıkıntılardan necat (kurtulus) bulur”

Su halde kadir süresini okuyanin tüm dilekleri verilir.Rizki bol ve kolay olur. Hasta ise sifa bulur.Belalardan uzak kalir.Sihhat ve afiyeti devamli olur.

Ey Cennet Yolcusu Kardeslerim Hadisi serifte Söyle diyiyor: Bir kimse abdest aldiktan sonra “Kadir Süresini” bir veya üc kere okursa kiyamet günü peygamberlerle beraber hasrolur (diriltilir) Ve abdest alip kelimeyi sahadet getirerek bu sureyi okursa sekiz cennetin kapisi acilir.”istedigin kapidan gir denir” buyrulmustur.

Etiketler:kadr duası 41 kadir süresi abdest sonrası kadir suresi kadir suresi abdest abdestten sonra kadir suresi surei kadir 41 kadir suresi kadir suresi dilek icin kadirsüresini sür kadir süresi oku Kadir süresi ile Dilek kadir suresi ile dilek süre-i kadir kadir suresi 41 kere kadr suresi abdest aldiktan sonra kadir suresini oku ve sür kadir süresi tecvitli okunuşu kadir suresi abdestsiz 1000 kere ya kadir hadisi şerif abdestten sonra kadir suresi
Kadir (gökbilim): Kadir, bir yıldızın parlaklığını dile getiren gökbilim terimi.
Kadir İnanır: Kadir İnanır (d. 15 Nisan 1948; Fatsa, Ordu), Türk sinema oyuncusudur.
Kadir Has Üniversitesi: Kadir Has Üniversitesi, İstanbul'da 1992 yılında kurulmuş ve 1997 yılında eğitime başlamış bir üniversite.
Kadirilik: Kadirilik ya da Kadiriyye (Osmanlıca: قادريه), Abdülkâdir Geylânî tarafından 12. yüzyılın başlarında kurulan kökeni Ali bin Ebu Talib'e dayanmasına rağmen Sünnî inancını benimsemiş olan sufi/tasavvufî yol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir