6 Tonluk Kaplumbağa

Sponsorlu Bağlantılar
bu de bernardinis doktor giancarlo italyan kilo manuel uribe meksika ya 6 Tonluk Kaplumbağa Dünyanın En Büyük Kaplumbağası Bingöl kaplunbağa 6 tonluk kaplumbağa dünyanın en büyük k..6 Tonluk Kaplunbaga

Yarım Tonluk Adam!

Yarım tonluk adam!


Meksika’da yaşayan, Dünya’nın en ağır insanı olduğu tahmîn edilen yarım tonluk adam, kilo vermesini sağlayacak ameliyat için İtalya’ya gidecek.
Tek başına ayakta duramayan ve son 5 yıldır yatağa bağımlı yaşayan 550 kiloluk Manuel Uribe’nin İtalya’ya gidebilmesi için özel bir uçak seferi gerekecek.
Doktorlar Uribe’ye, fazla kaloriler bağırsaklarda emilmeden yiyeceklerin sistemden çabucak geçmesini sağlayacak bir baypas ameliyatı uygulayacak. Ameliyatın bu ay başlarında olması planlanıyor.
Uribe, bu yıl başında Meksika televizyonuna çıkarak yardım çağrısında bulunmuş, bu vak’a ile ilgilenen İtalyan doktor Giancarlo De Bernardinis, bir tıp ekibiyle birlikte Meksika’ya giderek hastanın durumunu incelemişti.
Doktorlar, ameliyattan sonra Uribe’yi daha makul bir kiloya (150 kilo) indirmeyi planlıyor.

Etiketler:kaplunbağa 6 tonluk kaplumbağa dünyanın en büyük kaplumbağası bingöl bingöldeki kaplumbağa dev su kaplumbağası KAPLUNBAGA 6 tonluk dev kaplumbağa altı tonluk dev kaplumbağa 1.5 tonluk kaplumbağa dünyanın en büyük kaplumbağası şarole boğa elazığda bulunan dev kaplumbağa altı tonluk kaplumbağa bingölde dev kaplumbağa su kaplumbağası boyları elazığdaki 6 tonluk kaplumbağa enbuyuk kaplunbaga 6 ton kaplumbağa kaplunbağa resmi şarole
Kaplumbağalar da Uçar (film): Kaplumbağalar da Uçar (Farsça: لاک پشت ها هم پرواز می کنند Lakpoşt-ha hem pervaz mi-konend, Kürtçe: Kûsî jî dikarin bifirin, İngilizce: Turtles can fly)
Kaplumbağa Terbiyecisi: Kaplumbağa Terbiyecisi, Osman Hamdi Bey'in 1906 ve 1907 yıllarında iki farklı versiyonunu çizdiği tablosudur.
Kaplumbağa kenesi: Kaplumbağa kenesi (Hyalomma aegyptium), yaz kenesigiller (Ixodidae) familyasından Hyalomma cinsi kene türü.
Kaplumbağa Aşil'e Ne Dedi?: Kaplumbağa Aşil'e Ne Dedi? ("What the Tortoise Said to Achilles"), Lewis Carroll'un 1895 yılında felsefe dergisi Mind için yazdığı makaledir ve mantığın temellerini problematize eden kısa bir diyaloğu konu alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir