90 Günlük Bebek Neler Yapabilir

Sponsorlu Bağlantılar2-4 Aylık Bebek Neler Yapabilir

Şarkılar söyleyin.

Sesiniz bebeğinizi sakinleştirir. Sesler ve ritimler onun kelimeleri ve konuşma dilini öğrenmesine yardımcı olur.

• En sevdiğiniz şarkıları ve ninnileri tekrar tekrar söyleyin

• Oyun zamanında eğlenceli, uyku zamanında rahatlatıcı şarkılar çalın

Bebeğinizle konuşun.

Bebeğiniz sizin konuşmalarınız yoluyla öğrenir. Onunla ne kadar çok konuşursanız o kadar iyidir.

• Gördüğünüz şeyleri ve gün içinde yaptıklarınızı ona anlatın

• Çıkardığı sesler, gülüşler, kahkahalar ve ağlamalar ile nasıl iletişime geçmeye çalıştığını izleyin.

• Bebeğinizin seslerine karşılık verin ve onunda size karşılık vermesi için zaman tanıyın

Etiketler:90 günlük bebek neler yapar 90 günlük bebek neler yapabilir 2 aylık bebek neler yapar 4 aylık bebek şarkıları bebekler dort aylikken ne yapar 4 -5 aylık bebekler ne yapar 102 günlük bebek neler yapabilir 4 aylik bebek ne yapar 90 günlük bebek 2 aylik bebekle konusma 83 günlük bebek neler yapar 53günlük bebek neler yapar 4 ayında bebek 2 hafta 4 aylık bebek için şarkılar 4.ayında bebekler neler yapar 80 günlük bebeğin hareketleri nelerdir 4aylık bebek neler yapabilir 53 günlük bebek neler yapar 4.ayda bebek neler yapar 80 günlük bebek neler yapar
Gazete: Gazete, haber, bilgi,bulmaca ve reklam içeren, genellikle düşük maliyetli kâğıt kullanılarak basılan ve dağıtımı yapılan bir yayım olup halka güncel olaylara ilişkin bilgi verme amacı gütmektedir .
Günlük Kabul Edilebilir Alım Miktarı: Günlük Kabul Edilebilir Alım Miktarı (GKEAM) [ İngilizce: Acceptable Daily Intake (ADI) ] olarak bilinen bu değer gıdalarla birlikte alınan maddelerin ömür bıyunca insan sağlığında olumsuz etki yapmadan kullanılabilecek günlük kullanım miktarıdır.
Anadolu sığla ağacı: Anadolu sığla ağacı (Liquidambar orientalis), Altingiaceae familyasından dünyada yalnızca Türkiye'de Fethiye ve Muğla civarında yetişen endemik sığla ağacı türü.
Tür resmi: Tür resmi ya da janr resmi ya da genre resmi ya da günlük yaşam resmi (İngilizce: Genre Painting, Fransızca: Peinture de Genre), ressamların belli bir daldaki ya da türdeki konuları özellikle de günlük yaşamdan kareleri çizdikleri resimlere verilen isim.
Bebek, Beşiktaş: Bebek, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.
Bebek (albüm): Bebek, İzel'in 23 Mayıs 2001 Çarşamba çıkan albümüdür. Albümdeki eserlerin hepsi Altan Çetin imzalıdır.
Bebek Camii: Bebek Camii ya da resmî adıyla Hümayûn-u Âbad Camii, Beşiktaş'ın Bebek semtinde yer alan tarihî bir camidir.
Bebek (anlam ayrımı): Bebek, insan veya hayvan yavrusudur. Şu anlamlara da gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir