92 Model Doğan L
Tofaş Doğan L 1992


Etiketler:92 doğan l 92 model doğan l doğan l tofaş doğan l doğan l 1992 mardin 92 doğan 1992 doğan l 92 model dogan l doğan l 1992 dogan l 92 doğan l reklam tofas dogan doğan l ordu 1992 tofaş doğan slx tofaş doğan l 1993 doğan l hakkında bilgi dogan l 92 DOĞAN L HAKKINDA tofaş dogan l fiyatları tofas dogan jant
Manken: Manken ya da model, sanat, moda veya reklam için poz yapan veya kendini sergileyen kişidir.
Model (müzik grubu): 2005 yılında A due Carmen adıyla kurulmuş, 2008 yılında "MODEL" ismini almış, Türk rock grubu.
Model canlı: Model canlı veya model organizma, belirli biyolojik olayların anlaşılması için yapılan deneylerde yaygın olarak kullanılan canlılara verilen genel isimdir. Bu canlılarda çalışılarak bulunması ümit edilen keşiflerle, canlılardaki diğer süreçlerin de açıklanacakları düşünülmektedir.
Model-view-controller: Model-view-controller (MVC), yazılım mühendisliği'nde kullanılan bir "mimari desen"dir. Kullanıcıya yüklü miktarda verinin sunulduğu karmaşık uygulamalarda veri ve gösterimin soyutlanması esasına dayanır.
Doğan Music Company: Doğan Music Company ya da bilinen adıyla DMC, 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş Doğan Holdinge bağlı bir albüm yapım şirketidir.
Doğan Yayın Holding: Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Doğan Holding: Doğan Holding veya Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Aydın Doğan ve ailesinin sahibi olduğu Adil Bey Holding'in bünyesinde bulunan ağırlıklı olarak medya ve enerji sektörlerinde iş yapan, 20 bine yakın kişinin istihdam edildiği Türkiye merkezli holding şirketidir.
Doğangiller: Doğangiller (Falconidae), gündüz yırtıcı kuşları (Falconiformes) takımından yırtıcı kuş türlerini oluşturan kuş familyası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir