Abdulkadir Şaşmaz Kral

Sponsorlu Bağlantılar
amerika ankara beni etme etti fan club istanbul kabul kanada kurtlar vadisi polat raci sene ya Abdulkadir Şaşmaz Kral necati nin filimleri abdulkadir şaşmaz kral ..— Necati Şaşmaz Fan Club —

Abdulkadir Şaşmaz’ın oğlu olan Necati Şaşmaz 1971’de Elazığ’da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada’da tamamladı.

Amerika’da 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerikada yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika’ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekincesi ve ısrarı üzerine Amerika’ya dönmekden vazgeçti.

Hayatına Türkiye’de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara’da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbulda Osman Sınav’la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav’ın “Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum” sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, “Beni sadece Ankara’da ismimle çağırıyorlar, İstanbul’da herkez Polat diyor” sözleri ile dile getirdi.

Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz, olan Necati’nin Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.


Necati Şaşmaz Fan Club Üyeleri

Etiketler:necati nin filimleri abdulkadir şaşmaz kral
Abdülkâdir Geylânî: Abdülkadir Geylani (Arapça: عبد القادر الجيلانى 'Abd el-Kadir Gīlānī, Farsça: عبد القادرگیلانی طبرستانی Mazandaran ; d.
Abdülkadir Aksu: Abdülkadir Aksu (d. 12 Ekim 1944, Diyarbakır), Arnavut veya Kürt asıllı Türk siyasetçi.
Abdulkadir Özgen: Abdulkadir Özgen (d. 8 Eylül 1986; Stolberg), Türk futbolcusu. Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'da forma giymektedir.
Abdülkadir Meragi: Abdülkadir Meragi (1360, Meraga - 1435, Herat), Türk besteci ve müzik bilginidir.
Abdülkadir Ateş: Abdülkadir Ateş (d. 1944, Gaziantep, Türkiye), Türk siyasetçi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir