Abdullah Kiğılı İzmir Mağazaları Kaşmir Palto

Sponsorlu Bağlantılar
ankamall ankara ceket desenler eden forum bornova galle hafta istanbul istinye park itina izmir prince yeni Abdullah Kiğılı İzmir Mağazaları Kaşmir Palto Abullah Kiğılı Sonbahar & Kış Modelleri uki TAKIM ELBİSE abdullah kiğılı izmir mağazaları ..2008 Sonbahar-kış Abdullah Kiğılı

“Hiçbir şey şansa bırakılamaz” sloganı ile 2007-2008 Sonbahar / Kış sezonuna damgasını vuracak Abdullah Kiğılı markası, İstinye Park’ da açılacak mağazası ile, yeni sezonda sizlerle buluşuyor.

Dünyanın, en seçkin kumaşlarından itina ile hazırlanan ‘Abdullah Kiğılı’ koleksiyonu 45 yıllık deneyimin sonucu ile ortaya çıkıyor. Sadece erkek giyimine özel bu deneyim, önce kumaşın emin ellerde seçilmesi ile başlamaktadır. Yetenek ve deneyim gerektiren bu süreçte hiçbir şey şansa bırakılamaz…

Takım elbise ve ceket kumaşlarında % 100 yün, yün – kaşmir, yün – ipekler kullanılmıştır. Düz desenlerin haricinde; çizgili, prince de galle, balıksırtı desenler ve ceket kollarında kullanılan deri ve süet aksesuarlar 80 li yılları hatırlatarak nostalji yaşatıyor.

Değişik bir mağaza konsepti ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyabilmek için zevkinize ve modaya hitap eden ‘ özel dikim’ hizmetinin de sunulduğu Abdullah Kiğılı exclusive butiklerde, siparişinizden 3 hafta sonra ürününüz size teslim edilmektedir.

Abdullah Kiğılı exclusive butikleri Ankara AnkaMall, İstanbul İstinye Park ve İzmir Forum Bornova’da hizmetinizdedir

Etiketler:uki TAKIM ELBİSE abdullah kiğılı izmir mağazaları kaşmir palto Abullah Kiğılı Sonbahar & Kış Modelleri
Abdullah Gül: Abdullah Gül (d. 29 Ekim 1950, Kayseri), Türkiye'nin 11. cumhurbaşkanı. Bu görevinden önce 2002 yılında Başbakan olarak 58. Türkiye Cumhuriyeti Hükûmeti'ni kurdu.
Abdullah Öcalan: Abdullah Öcalan, (d. 4 Nisan 1949; Ömerli, Halfeti Şanlıurfa), PKK'nın kurucusu ve ilk lideridir. 28 Nisan 1999'da Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesine göre vatana ihanet suçu gereğince ölüm cezası istenmiştir.
Abdullah Ercan: Abdullah Ercan, (d. 8 Aralık 1971, İstanbul), Türk eski millî futbolcu, teknik direktör.
Abdullah Çatlı: Abdullah Çatlı (1 Haziran 1956, Niğde - 3 Kasım 1996; Susurluk, Balıkesir), ülkücü mafya lideri, uyuşturucu taciri, kontrgerilla mensubu.
İzmir (il): İzmir, Türkiye'nin Anadolu Yarımadası'nın batısında, tamamı Ege Bölgesi'nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan ildir.
İzmirspor: İzmirspor 1923 yılında Eşrefpaşa semtinin ileri gelenleri tarafından, turuncu-siyah renklerle “Altınay” adıyla kuruldu.
İzmir Atatürk Stadyumu: İzmir Atatürk Stadyumu, İzmir'de olimpik bir stadyum.
İzmir Suikastı: İzmir Suikastı, Türkiye Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Paşa'ya 14 Haziran 1926 tarihinde, İzmir'de yapılması planlanan suikast girişimi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir