Aci Cekiyorum Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
ama bela belli duygusal evet halde hayat varm ya Aci Cekiyorum Sözleri Acı Çekiyorum Sözler acı çekiyorum sözleri aci cekiyorum sözleri acı çe..Acı Çekiyorum O Halde Varım


Bugün acı çekmek istiyorum.
Ne bileyim sabahlara kadar zırıl zırıl ağlamak istiyorum.
Aşık olmak deli gibi sonra ayrılmak istiyorum.
Evet evet ben başıma bela istiyorum.
Ya ben artık hissetmek istiyorum bazı şeyleri.
Kaybetmek istiyorum ve çabalamak istiyorum eskisi gibi kazanmak için.
Sonra kazanmak istiyorum ama zorlanarak.
Kıymet anlamak istiyorum.
Ruhsuzun teki oldum çıktım.Ruhumu geri istiyorum.
Duygusal olmak istiyorum.
Depresif olmak istiyorum ya..
Şiir yazmak istiyorum mesela eskisi gibi.Böyle sayfalarca yazı yazmak istiyorum hayat ve yaşananlar üzerine.Filozof gibi düşünmek hatta acıdan sıyırmak istiyorum.
Acı çekmenin belli bir süre sonra muhteşem bir zevk verdiğini düşünüyorum.Düşünsel acının kafatasının içindeki et parçasını olgunlaştırdığını biliyorum ve istiyorum.
Kafa yormak istiyorum.Özlemek özlenmek istiyorum.Üzgünüm yine gözyaşlarımızın içinde savaşmak istiyorum.Acı çektirmek ve kat kat fazlasını çekmek istiyorum.
Sabahlara kadar düşünüp ağlamak istiyorum.Yağmur damlasından hüzün kapmak,dünyadaki içi dolu hüznü tatmak, bizzat kainatın mutsz kısmını parçası olmak istiyorum.
Aslında eskileri özlüyorum…Hem de çok….Belki de en çok…
Çok mu şey istiyorum

http://www.ucandepik.com/2009/01/ac-cekiyorum-o-halde-varm.html

Etiketler:acı çekiyorum sözleri aci cekiyorum sözleri acı çekiyorum sözler aci cekiyorum aci cekiyorum sozleri acı çekiyorum zırıl zırıl ağlamak istiyorum aci cekiyorum mesajlari aşk acısı çekmek aci cekmek istemiyorum artik sirileri çok acı çekiyorum sözleri acı cekıyorum sözleri acı çekmek acı çekmek istemiyorum sözleri acı çekiyorum öyleyse varım acı cekiyorum ilgili sözler çok acı çekiyorum acı varsa öyleyse varım
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir