Açık Lise Ders Notları

Sponsorlu Bağlantılar
bir bize meb gov tr posta ya Açık Lise Ders Notları Açık Öğretim Lisesi Ders Notları ilayda yayınları açık lise ders notları açık öğret..Açık Lisede Ders Notlarını (ders Kitabı) Nereden Ve Nasıl Alınır?

Açık Lise İle İlgili Sorunları Nasıl Çözerim?

Açık Öğretim Lisesi öğrencisiyim. Okulla ilgili sorunlarımı çözebilmek için nereye başvurmalıyım?
Öncelikle internet sayfamızı inceleyiniz. Sayfalarımız bir çok sorunuza cevap olacak nitelikte hazırlanmıştır. İnternet sayfamızı düzenli olarak ziyaret edip, haber ve duyuruları dikkatle okuyunuz. Buna rağmen probleminizi çözemediyseniz, bize ulaşmanın 4 yolu var bunlar;

  • 1. Yol: (0 312) 444 83 83 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Öğretim sürecinde karşılaşacağınız sorunlar ve yapmanız gereken iş ve işlemlerle ilgili tüm telefon görüşmelerini, Çağrı Merkezi aracılığı ile yapınız.
  • 2. Yol: Telefon ile anında cevaplanamayacak durumlar için sorun ya da mesajınızı http//cagrimerkezi.meb.gov.tr internet sayfasından bize gönderebilirsiniz. Mesajınıza genellikle en geç 24 saatte cevap verilir, ancak yoğun günlerde cevaplama süresi 48 saati bulabilmektedir.
  • 3. Yol: Soru ya da önerilerinizi, cağrimerkezi@meb.gov.tr adresine elektronik posta ile gönderebilirsiniz.Normal süreçte 24 saatte cevap verilir, ancak yoğun zamanlarda cevaplama süresi 48 saati bulabilmektedir.
  • 4.Yol: Bulunduğunuz yerdeki Halk Eğitim Merkezi, Açıköğretim Okulları Bürolarına sahsen ya da telefon etmek süretiyle de problemlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.
Etiketler:ilayda yayınları açık lise ders notları açık öğretim lisesi ders notları aöl kitapları nereden alınır lise 2 tarih ders notları açıköğretim lise 2. dönem kitapların alınma tarihi açık lise soru bankası açık lise coğrafya 1 kitap özeti açık lise kitap özetleri aöl kitap özeti açık lise ders kitapları k kitabı anlatımı acıköğretim açık lise notları açık lise işletme 2 ders kitabı ilayda yayınları forum arapça açıklise ders kitabı açık öğretim lisesi tarih 1 ders notları açık lise kitapları ilayda acıköğretim ders notları nerden buluruz acıköğretim lise edebiyat kitap özeti
Açık yıldız kümesi: Açık yıldız kümesi veya kısaca açık küme, aynı dev moleküler buluttan meydana gelmiş birkaç bin yıldızdan oluşan bir yıldız grubuna verilen isimdir.
Açık kaynak: Açık kaynak yazılım (İngilizce: open source software) veya açık kaynaklı yazılım veya açık kaynak kodlu yazılım, kaynak kodları herkese açık olan yazılımlardır.
Açık tohumlular: Açık tohumlular (pinophyta), çoğunlukla ağaç ya da ağaççık, seyrek de olsa çalı biçiminde olan bitkileri kapsayan taksonomik grup.
Açık Radyo: Açık Radyo, İstanbul ve çevresine yayın yapan bölgesel bir radyo istasyonudur. Genel olarak dünya müzikleri, caz, geleneksel Türk müziği çalınmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir