Açıköğretim İşletme 3.sınıf Çıkmış Sorular Ve Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar
indir linkler Açıköğretim İşletme 3.sınıf Çıkmış Sorular Ve Cevapları Anadolu Üniversitesi Çıkmış Sorular anadolu ünüversites işletme 3 sınav sorulsar açıkö..Anadolu Üniversitesi – Aöf İşletme 3. Sınıf Çıkmış Sınav Soruları

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÖF İŞLETME 3. SINIF ÇIKMIŞ SINAV SORULARI


Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ; İşletme Fakültesi 3. Sınıf Çıkmış Sorularını Vize; Final; Ara Sınav Sorularını Bilgisayarınıza İndirebilirsiniz.

AÖF İşletme 3.Sınıf 2003-2010 çıkmış ARA SINAV soruları İNDİR
AÖF İşletme 3.Sınıf 2002-2010 çıkmış FİNAL soruları İNDİR
AÖF İşletme 3.Sınıf 2011 çıkmış ara sınav soruları İNDİR

Linkler yenilendi…
Edit:-Successful-

Etiketler:anadolu ünüversites işletme 3 sınav sorulsar açıköğretim işletme 3.sınıf çıkmış sorular ve cevapları anadolu üniversitesi çıkmış sorular işletme 3.sınıf çıkmış sorular ve cevapları aöf işletme 3 çıkmış sorular anadolu üniversitesi işletme çıkmış sorular a.ö.f. işletme 3. sinif deneme sorulari aöf işletme 3 çıkmış sorular ve cevapları anadolu üniversitesi işletme 3.sınıf çıkmış sorular aöf işletme 3. sınıf çıkmış sınav soruları açıköğretim işletme 3.sınıf çıkmış sorular işletme 3. sınıf çıkmış sorular ve cevapları açık öğretim işletme 3. sınıf çıkmış sorular ve cevapları aöf işletme 3. sınıf çıkmış soruları aof lisans işletme deneme sınavı aü işletme fakültesi 3.sınıf çıkmış sorular anadolu üniversitesi işletme sınav soruları aöf işletme 3. sınıf çıkmıs sınav soruları aöf 3.sınıf işletme sınavında çıkan sorular isletme 3 sınıf cıkmıs
Uzaktan eğitim: Uzaktan eğitim öğrenci ile öğretmenin fiziksel olarak aynı ortamda olmaması durumunda kullanılan eğitim teknolojilerindendir.
Açık Öğretim Lisesi: T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi, 2009 yılında Film Radyo ve Televizyonla Eğitim Başkanlığı bünyesinde kurulmuştur.
İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı: MBA (okunuşu: embiey)(Master of Business Administration; İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı), işadamı ve iş kadınlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir.
İşletme mühendisliği: İşletme Mühendisliği, işletme ve mühendislik derslerinin beraber alındığı bir programdır. Mühendislik bakış açısına sahip işletmeciler yetiştirmeyi amaç edinir.
Kurumsal kaynak planlaması: Kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması (İngilizce: Enterprise Resource Planning - ERP), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır.
İşletme enformatiği: İşletme enformatiği, işletme yönetimi ve bilgisayar bilimleri alanlarını kapsayan sosyo-teknik bir disiplindir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir