Açlık Oyunları Özeti

Sponsorlu Bağlantılar
bile bu efektler filme games gary ross hunger kate egan kendi ki kitapyurdu stephen king tl Açlık Oyunları Özeti Açlık Oyunları Özet açlık oyunları kitap özeti açlık oyunları özeti aç..Açlık Oyunları Kitap Özeti

Açlık Oyunları Kitap Özeti

ETKİLEYİCİ BİR FANTASTİK DÜNYA, BİTMEK BİLMEYEN BİR AKSİYON
AÇLIK OYUNLARI’NDA BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇMEK İÇİN SABIRSIZLANACAKSINIZ

ETRAFINIZDAKİ BAŞKA HERKES SABAHI GÖREMEYECEĞİNİZDEN EMİNKEN VAHŞİ BİR ORTAMDA KENDİ BAŞINIZA HAYATTA KALABİLİR MİSİNİZ?

“Bu kitaba o kadar bağımlı kaldım ki, yemeğe çıktığımda bile kitabı yanımda taşıdım ve masanın altında okumaya devam ettim. Hikayesi beni birçok gece uykusuz bıraktı çünkü bitirdiğimde bile, yatakta bu kitabı düşünmeye devam ettim. Açlık Oyunları kesinlikle büyüleyici.”
—Stephenie Meyer

“Elimden bir türlü bırakamadım… Bağımlısı oldum.”
—Stephen King

KAZANMAK ÜN VE TALİH, KAYBETMEK İSE KESİN ÖLÜM ANLAMINA GELİR.
BU OYUNUN GALİBİNİN KARNI DOYACAK KAYBEDEN İSE ÖLÜMLE TANIŞACAK…
AÇLIK OYUNLARI BAŞLASIN . . .

İddia ediyoruz Açlık Oyunları’nın bağımlısı olacaksınız ve bir sonraki kitabı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz…
Liste Fiyatı: 20,00 TL. Kitapyurdu Fiyatı: 13,00 TL.
Tedarik süresi Aynı Gün Kazanacağınız puan: 26

Çeviren: Sevinç Tezcan Yanar
Yayın Yılı: 2009
Orjinal Adı: The Hunger Games
İthal Kağıt
384 sayfa
13,5×21 cm
Karton Kapak
ISBN:6055943639
Dili: TÜRKÇE

Açlık Oyunları – Resmi Film Kitabı – Kate Egan

Kitap Özet

Bu eşsiz kitap sayesinde Açlık Oyunları’nın film sahnelerinde dolanabileceksiniz. Bu kitapta filmden alınmış muhteşem fotoğraflar ve tasarımlar var. Ayrıca yönetmen Gary Ross, oyuncular ve film ekibiyle yapılan ilginç sohbetlere de yer var.

Oyuncuların nasıl seçildiğini, filme nasıl hazırlandıklarını ve canlandırdıkları karakterleri nasıl taşıdıklarını göreceksiniz. Özel efektler ekibinin arenadaki ateş toplarını nasıl tasarladıklarını, stilistlerin her mıntıka için doğru tasarıma nasıl ulaştıklarını keşfedeceksiniz. Açlık Oyunları’nın tarihine, sahnelerin nasıl yaratıldığına, çekimlerin nasıl yapıldığına, Capitol’deki modanın nasıl yansıtıldığına şahit olacaksınız.

Senaryonun oluşturulmasından oyuncuların belirlenmesine, kostümlerin seçilmesinden oyuncuların performanslarına kadar bu soluk kesici film hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun cevabı bu kitapta…

Açlık Oyunları – Resmi Film Kitabı
Kate Egan
Pegasus Yayıncılık
Fiyatı : 22,00 TL
Mart 2012
160 sayfa
ISBN: 9786055360979

Etiketler:açlık oyunları kitap özeti açlık oyunları özeti açlık oyunları özet açlık oyunları kitabı özeti açlık oyunlarının özeti açlık oyunu kitabının özeti açlık oyunları kitab özeti açlık oyunları kitabının özeti aclik oyunlari özeti açlık oyunları kitap incelemesi açlık oyunları uzun özeti açlık oyunları geniş özeti 1 açlık kitap özeti aclik oyunlari kitap özet açlık oyunları kitabı özet açlık oyunları kitabının kahramanları özeti açlık oyunları hikayesinin özeti açlık oyunları 1 geniş özet aclik oyunlari ozeti aclik oyunlari kitap ozeti
Açlık grevi: Açlık grevi, katılımcılarının politik protesto davranışları olarak ya da diğerlerinde suçluluk duygusu yaratmak için genellikle bir yasanın değişmesi gibi belirli özel amaçlarda başarılı olmak için geliştirilmiş şiddet içermeyen bir direniş yöntemidir.
Açlık Oyunları: Açlık Oyunları (Orijinal adı:The Hunger Games), Gregor ve Yeraltı Günlükleri serisinin yazarı Suzanne Collins tarafından yazılan bilim kurgu romanıdır.
Açlık Oyunları (film): Açlık Oyunları (orijinal adıyla The Hunger Games) Suzanne Collins'in aynı adlı romanından uyarlanan Gary Ross'un yönettiği bilim kurgu, aksiyon, dram tarzındaki film.
Açlık (roman): Açlık Norveçli yazar Knut Hamsun tarafından kaleme alınmış ve 1890 yılında ilk baskısı yapılmış bir romandır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir