Acunun Karısı

Sponsorlu Bağlantılar
acun bir christina aguilera ekran etti hemen ilk istanbul jordan bratman kabul kez latin grammy londra maxim mehmet nda onu renk satan yok Acunun Karısı Acun Ilıcalı Ve Eşi acun ılıcalının eşi acunun karısı acun ılıcalı ve ..Acun’dan Büyük Ekran Sürprizi!

Acun’dan büyük ekran sürprizi!

Acun, yeni yayın dönemine hızlı girdi. Ekran sürprizlerine doymayan Acun’un bu kez ki sürprizi bir hayli iddialı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Christina Aguilera 17 Ekim’de Türkiye’ye geliyor. Acun Ilıcalı’nın ’Var mısın Yok musun’ isimli yarışma programına katılacak olan Aguilera İstanbul’da 3 gün kalacak


Programında dünyaca ünlü starları konuk edeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, birkaç hafta süren görüşmeler sonunda Amerikalı pop şarkıcısı Christina Aguilera ile anlaştı. 17 Ekim’de Türkiye’ye gelecek olan ünlü şarkıcı 19 Ekim’de “Var mısın Yok musun” da kimsesiz çocuklar yararına yarışacak. Eşi Jordan Bratman ve 10 aylık bebeği Max’le birlikte İstanbul’da üç gün geçirecek olan Aguilera, Çırağan Sarayı’nda kalacak. Ünlü şarkıcıyla görüşmek için şu sıralar Amerika’da bulunan Ilıcalı, “Christina Aguilera ile Mehmet Çelebi vasıtasıyla irtibata geçtik. Programın bantını gönderdik. İzlemiş ve çok beğenmiş. Hayır işi olduğunu da öğrenince hemen kabul etti. 17 Ekim’de Londra’da olacak. Onu özel uçakla aynı gün İstanbul’a getireceğiz” dedi. Türkiye’ye ilk kez gelecek olan Aguilera’nın en büyük korkusu ise terör olayları. Seksi şarkıcı, güvenlik amacıyla hangi araçta olduğu bilinmesin diye 4 adet aynı renk ve model otomobil istedi.

Serveti 60 milyon dolar
Albümleri tüm dünyada 30 milyonun üzerinde satan Christina Aguilera bugüne kadar 4 Grammy ve bir Latin Grammy ödülü kazandı. 2003 yılında Maxim dergisi tarafından yılın en seksi kadını seçildi. Bebeğinin fotoğraflarını 2 milyon dolara People dergisine satan seksi yıldız, 60 milyon dolarlık servetiyle bugün en çok kazanan kadınlar listesinde 19’uncu sırada yer alıyor.

Etiketler:acun ılıcalının eşi acunun karısı acun ılıcalı ve eşi acun ılıcalının karısı acun ılıcalı eşi acun acun ılıcalının ilk eşi acunun yeni eşi acunun karisi resmi acun ılıcalı karısı acun ılıcalının eşinin fotoları acun nun karısı acun ilicali ve esi christina aguilera nın eşi acun ılıcalı vikipedi christina aguilera var mısın yok musun acun ılıcalının yeni eşi acunun ilk karısı acun ılıcalının eşi ve çocuğu acun ılıcalı ilk eşi kimdir
Karışım: Karışım ,birden fazla maddenin kimyasal özellikleri değişmeyecek şekilde bir araya gelmesiyle oluşan madde topluluğudur.Saf maddeler element ve bileşiklerden oluşur.
Karışık yüzme: Karışık yüzme, bireysel yarışmalarda kelebekleme yüzme, sırtüstü yüzme, kurbağalama yüzme ve serbest stil yüzme, bayrak yarışlarında ise sırtüstü yüzme, kelebekleme yüzme, kurbağalama yüzme ve serbest stil yüzme sırasıyla yüzülmektedir.
Karışıklık Dönemi: Karışıklık Dönemi (Rusça: Смутное время, Smutnoye vremya), Moskova Büyük Prensliği'nde, Rurik Hanedanının çöküşünü (1598) izleyen ve Romanov Hanedanı'nın kuruluşuyla son bulan (1613) siyasal bunalım dönemi.
Karışık Pizza (film): Karışık Pizza, başrollerini Cem Özer ve Meltem Cumbul'in paylaştığı 1998 yapımı Umur Turagay filmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir