Adanada Doğan Yılan Bebek

Sponsorlu Bağlantılar
adana adnan baba bebek bir da son dedi deniz doktor doktorlar ek emine etti genetik hamile ilk kaya kork sorun yok Adanada Doğan Yılan Bebek Yılan Bebek yılan çoçuk adanada doğan yılan bebek yılan bebek ..İşte Yılan Çocuk Resimleri :s:s

İşte Yılan Çocuk Resimleri :kork:


Yılan Bebek Doğdu

Adana‘da, milyonda bir rastlandığı bildirilen ve “yılan bebek” olarak bilinen bir kız çocuğu dünyaya geldi. 2 kilo 900 gram ağırlığındaki bebek kuvözde bakıma alındı.

Gülbahçesi Mahallesi’nde oturan ve seyyar satıcılık yaparak ailesinin geçimini sağlayan Adnan Kösedağ (35), üçüncü çocuklarına hamile olan eşi Emine’yi (27), sancıları artınca Adana Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesine kaldırdı.
Emine Kösedağ’ın sezaryenle dünyaya getirdiği bebeği gören doktor ve hemşireler, şaşkınlıklarını gizleyemediler. Hemen kuvöze alınan bebek, aileye gösterilmedi.
Bebeğin ilk kontrolünü yapan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Deniz Kaya, toplumda “yılan bebek” ya da “palyaço bebek” olarak bilinen görünüme sahip bebeğin durumunun ailesel bir hastalıktan kaynaklandığını ve milyonda bir görüldüğünü belirtti.
Kaya, şunları söyledi:
“Bazı cilt katmanlarının aşırı çoğalma ve kalınlaşmasıyla gelişen bir hastalıktır. Ciltte gerilmeye bağlı yarıklar oluşur. Bu hastalık genetik geçişli olduğu için tedavisi yoktur. Hastanın, doğduktan sonra sıvı kaybını engellemek, enfeksiyondan korumak tedavinin ilk aşamasını oluşturur. Ancak kesin tedavisi yoktur. Ne kadar yaşayabileceği bundan sonra yapacağımız ek testlerle belirlenecek.”
“EVE GÖTÜRMEK İSTEMİYORUZ”
Baba Adnan Kösedağ ise ilk çocuklarının da aynı şekilde, ancak ölü doğduğunu ifade etti. Kösedağ, “İlk kız çocuk da son kız çocuk da böyle oldu. İki erkek çocuğumuzda herhangi bir sorun yok. Doktorlar, kız çocukta genetik olarak böyle bir hastalık oluştuğunu söylüyorlar” dedi.
Seyyar satıcılık yaparak geçindiğini ve parasızlık nedeniyle eşini hamileliği sırasında doktor kontrolüne götüremediğini ifade eden Kösedağ, “Doğuma 3 gün kala götürdüğümde çok geç kalınmıştı. Senet imzalayarak tedaviyi devam ettiriyorum. Çocuğumuzu eve götürmek istemiyoruz. Hastanede bile zorlukla bakılırken evde bu çocuğa bakamayız. Ayrıca çocuğumuzun durumu karşısında çevredekilerin yaklaşımları da bizi üzüyor” diye konuştu. Anne Emine ise çocuğunu hiç kucağına alamadığını ve çok zor durumda olduklarını ifade ederek, yetkililerden yardım istedi.

HAKETTİYSEM +REP

ALLAH ANNESİNE BABASINA SABIR VERSİN ÇOK KÖTÜ BİR DURUM :agla:

Yılanın Cocuğun Eline Yaptığı

Yılanın Çocuğun Eline Yaptıkları(Kendine Güvenen Baksın)
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 600×450 and weights 77KB.

Suudi Arabistan’da Doğan Yılan Bebek (+15)

Suudi Arabistan’da geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen bir bebek görenleri hayretye düşürüyor.Anne rahminde tam olarak gelişmediği sanılan bebeğin yüzü ve vücudu insanı korkutan bir görüntüye sahip.Bebekle ilgili ilginç söylentilerde dolaşıyor.

YouTube – Snake Baby (Yilan Bebek) !!! ORIGINAL VIDEO !!!

Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrolleri düzenli olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri,hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasibe Kavarcı ‘nın 7.kez kız bebek dünyaya getirecek olmasından dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti.
Annenin kocasının erkek evlat veremdiği için kendisini terk etmesinden korkan hastane yetkilileri.doğacak bebeği kasdederek,doğumdan bir kaç gün önce,’evde altı tane var yedinci yılan geliyor ‘ şeklinde konuştuğunu iddaa etti.
Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken hastane yetkilileri 10günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Etiketler:yılan çoçuk adanada doğan yılan bebek yılan bebek adanada yılan bebek yılançocuk yılan çeşitleri adanadaki yılan bebek yılan bebek resimleri yılan bebekler YILAN ÇOCUK yılan bebek resmi yilan bebek adana yılan çocuğun videosu Adana Da Doğan Yılan Bebek adanada dogan yilan bebek yilan bebek yılan çocuğu türkiyedeki yılan bebek yılan doğan bebek adana
Doğan Music Company: Doğan Music Company ya da bilinen adıyla DMC, 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş Doğan Holdinge bağlı bir albüm yapım şirketidir.
Doğan Holding: Doğan Holding veya Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Aydın Doğan ve ailesinin sahibi olduğu Adil Bey Holding'in bünyesinde bulunan ağırlıklı olarak medya ve enerji sektörlerinde iş yapan, 20 bine yakın kişinin istihdam edildiği Türkiye merkezli holding şirketidir.
Doğan Yayın Holding: Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Doğanşehir: Doğanşehir, Doğu Anadolu Bölgesi’nde Malatya İli'ne bağlı bir ilçe. Malatya'ya 58 km uzaklıkta, deniz seviyesinden yüksekliği 1290 metre olup, ova ve dağlık bir kısımda kurulmuştur, İlçenin doğusunda Adıyaman ilinin Çelikhan ilçesi, güneyinde Adıyaman ili Besni ve Gölbaşı ilçeleri, batısında Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesi, kuzey doğusunda Akçadağ ve Yeşilyurt ilçeleri bulunur.
Yılan Hikayesi: Yılan Hikayesi, Mehmet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul (Zeyno)'un başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında gösterilmiş televizyon dizisidir.
Ophiuchus (takımyıldızı): Ophiuchus ya da Yılancı takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir. Ayrıca, Batlamyus'un listelediği 48 takımyıldızdan biriydi.
Serpens (takımyıldız): Serpens ya da Yılan takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir. Serpens adı Latince'de yılan anlamına gelir ve modern takımyıldızlar arasında bir açıdan eşsizdir: Bu takımyıldız iki ayrı parça olarak ele alınır.
Yılan ısırığı: Yılan ısırığı veya yılan sokması, yılanın dişleri ile sebep olduğu yaralanmadır. Yılanlar çoğu zaman avlarını ısırırlar, ancak sık görülmese de, genellikle savunma amaçlı olarak insanları da ısırdıkları olur.
Bebek, Beşiktaş: Bebek, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.
Bebek (albüm): Bebek, İzel'in 23 Mayıs 2001 Çarşamba çıkan albümüdür. Albümdeki eserlerin hepsi Altan Çetin imzalıdır.
Bebek (anlam ayrımı): Bebek, insan veya hayvan yavrusudur. Şu anlamlara da gelebilir:
Bebek Camii: Bebek Camii ya da resmî adıyla Hümayûn-u Âbad Camii, Beşiktaş'ın Bebek semtinde yer alan tarihî bir camidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir