Adanalı Sarı Murat

Sponsorlu Bağlantılar
anons deniz hemen iptal istanbul kar lira mu sabah sari taksim yolcu zaman Adanalı Sarı Murat Sarı Murat Adana Mafya adana mafyası sarı murat adanalı sarı murat sarı m..Sari Mafya!

18 Şubat 2008 Pazartesi 17:10
İstanbul’un ulaşım problemlerinden sebeplenen Sarı Dolmuşlar, kar yağışını da fırsat bilip bakın ne yaptılar?

Kar yağdığında her zaman ortaya çıkanlar yine sahne aldı. Sarı dolmuşçular bu havayı iyi değerlendirdi.
Sabah 09.30’da Bostancı Deniz Otobüsleri iskelesine gelenler olağan kış sürpriziyle karşılaştılar. Kolonlardan şu anons yükseldi:

-Seferlerimiz iptal olmuştur!

Taksim-Bostancı hattında çalışan sekiz kişilik sarı dolmuşlar hemen kaldırıma yanaştılar. Kabataş için yolcu almaya başladılar. Kimse ücret sormuyordu. Çünkü Bostancı – Taksim için belirlenmiş ücret var: 4.75 YTL.

Bir kişi akıl edip sordu:
-Kaç lira?
-On lira abla!
-Olur mu hiç, Taksim 4.75 YTL. Ayıp değil mi?
Sonra ayıp olacağını anlayıp düzeltme yaptılar:
-Kabataş 7.5 YTL!

Etiketler:adana mafyası sarı murat adanalı sarı murat sarı murat adana mafya menderes kutlu nereli adana mafyası menderes kutlu menderes kutlu sarı murat adana mafyaları sarı murat adanalı kabadayılar adanamafyası mafya sarı murat sarı murat adana adanali.sari-murat adanalı sarı murat kimdir sarı murat mafya adana menderes kutlu nereli adana mafya babaları adanada sarı murat kimdir menderes kutlu mafya adana mafyalarından menderes kutlu adana sarı murat kimdir
Adanalı Tayfur: Adanalı Tayfur, senaryo ve yapımcılığını Osman F. Seden'in üstlendiği, Zafer Davutoğlu'nun yönettiği 1963 yapımı Türk filmidir.
Adanalı Tayfur Kardeşler: Adanalı Tayfur Kardeşler, senaryo ve yapımcılığını Osman F. Seden'in üstlendiği, Zafer Davutoğlu'nun yönettiği 1964 yapımı türk filmidir.
Sarıyer SK: Sarıyer Spor Kulübü, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde aynı adı taşıyan spor kulübü.
Sarıyer: Sarıyer İstanbul'un Avrupa yakası'nda bir ilçe. Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Kağıthane ve batıda Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir.
Sarıkamış: Sarıkamış ( Sariğamiş, Kurmanci : Qamuşan) Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars iline bağlı bir ilçedir.
Futbol: Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım, iki kale ve bir futbol topu ile oynanan dünyanın en popüler takım sporu.
Murathan Mungan: Murathan Mungan (d. 21 Nisan 1955, İstanbul), yazar, oyun yazarı ve şair.
Murat Boz: Murat Boz (d. 7 Mart 1980), Türk şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve besteci. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde doğdu, ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti.
Murat Belge: Mehmet Murat Kadri Belge (d. 16 Mart 1943, Ankara) Türk yazar, çevirmen, siyasi aktivist ve akademisyen.
Murat Karayalçın: Murat Karayalçın (d. 1943, Samsun, Türkiye) Türk siyasetçi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir