Adet Kaç Gün Gecikirse Hamile Olunur

Sponsorlu Bağlantılar
ama bazen bense bu bun cok hemen ters vagina Adet Kaç Gün Gecikirse Hamile Olunur Kaç Gün Adet Gecikirse Hamile Kalınır adet ne kadar gecikirse hamile kalınır adet kaç gü..Adet Gecikmesi Oldu Hamile Kalmışmıdır?

kız arkadaşımın dört gün gecikmesi oldu. ters ilişkiye girmiştik. bu şekilde hamile kalınmaz diyolar ama bazen dışarı boşaldım acaba vagina içine gitmiş olabilirmi ama cok dikkat ettik bense hemen o bölgeyi temizledim. bildiğim kadarıyla kızlık zarı bozulmadanda hamile kalınabiliyomuş. en fazla bir ay olmuştur. kız arkadaşım hamile kalmış olabilirmi. eğer böle bişey varsa bunu nasıl önleriz lütfen yardım eedin lütfen cok kötü durumdayız ikimizde cookk.. psikolojimiz bozuldu ailelerimiz duyarsa bizi öldürürler. hastaneye de gidemiyo biri duyar die. lütfen yardım edin.
adet gecikmesi bu yüzdenmidir kız arkadaşım yaklaşık 65 kilo balık etli dolgun. 19 yaşında her ayın 28 inde düzenli olarak adet kanamsı görüyodum diyo. eğer öle bişey varsa en fazla bir buçuk ay önce başlamış olabilir bun önlicek bişey yokmu. lütfen yardım edin bu işten nası kurtulcaz.psikolojimiz altüst olduu:(:(:( lütfen en kısa süree cevap werin. hamileliği önleyici yada cocuğun oluşmasını önleyecek b,i ialç falan yokmu ne olursa olsun kullanmaya hazırız. lütfen yardım edin bizee lütfenn…

Etiketler:adet ne kadar gecikirse hamile kalınır adet kaç gün gecikirse hamile olunur kaç gün adet gecikirse hamile kalınır adet kaç gün gecikirse hamile kalınır adet gecikmesi adet gecikmesi hamilelik adet kaç gün gecikirse hamileyim adetin gecikmesi adet günü kaç gün gecikirse hamile olunur hamile kalmışmıdır adet kaç gün gecikirse hamilelik olur regli kaç gün gecikirse hamilelik olur adetim kaç gün gecikirse hamileyim regl kaç gün gecikirse hamileyim adet kac gun gecikirse hamile olunur hamilelik adet gecikmesi adet gecikmesi hamile misiniz adet gecikirse ne olur adet kac günn gecikirse hamile olunur adet gecikmesi soru cevap
Gebelik: Gebelik veya hamilelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtalıklarından atılmış olan yumurtanın döllenmesinden doğuma kadar geçen 40 haftalık (280 gün) döneme verilen isimdir.
Hamile Fotoğrafçılığı: Hamile Fotoğrafçılığı, gebeliğin son dönemini gösteren görece olarak yeni fotoğrafçılık dalıdır. Portre Fotoğrafçılığının bir alt kategorisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir