Adidas Ayakkabı Torşin

Sponsorlu Bağlantılar
adidas originals eden nda sweatshirt t shirt tarz yeni Adidas Ayakkabı Torşin Adidas Son Serileri torşin ayakkabı adidas ayakkabı torşin adidas son ..Adidas Originals’dan Yeni Moda

adidas Originals 2007 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda yer alan “Clean Casual” serisi, tarzındaki farklılığı ortaya çıkarmak isteyenler için hazırlanan çok özel bir koleksiyon.

Şehir hayatının hareketliliği içerisinde yer alan tarz sahibi kadın ve erkekler için tasarlanan ‘Clean Casual’ serisi, yalın aynı zamanda çekici ve şık modelleri ile dikkat çekiyor. Birbirleriyle kombinlenebilen ayakkabı, t-shirt, sweatshirt ve tracktopların mevcut olduğu koleksiyonda geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Yalın çizgilerle adidas’ın klasik detaylarının buluştuğu ‘Clean Casual’ serisi, modayı yakından takip eden ve günlük hayatında rahatına önem verenler için birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Etiketler:torşin ayakkabı adidas ayakkabı torşin adidas son serileri adidas yeni sezon torşin ayakkabı fiyatları adidas siyah ayakkabı modelleri 2007 adidas ürünleri bayan adidas torşın torşin adidas nike torşin nike torşin ayakkabı erkek sweatshirt modelleri torşi ayakabı resimleri adidas torşi adidas yeni sezon ayakkabı nike t shirt modelleri torsin ayakkabı adidas yeni sezon torşin yeni adidas yakakkabı yeni adidas torşin
Adidas Tango: Tango Durlast Adidas tarafından üretilmiş, Arjantin'de yapılan 1978 FIFA Dünya Kupası'nın resmi maç topudur.
Adidas Teamgeist: Adidas Teamgeist (Türkçe: Takım ruhu) 2006 FIFA Dünya Kupası'nda kullanılan resmî top.
Adidas Jabulani: Adidas Jabulani, Adidas'ın ürettiği 2010 FIFA Dünya Kupası topudur. İngiltere'de Loughborough Üniversitesi tarafından geliştirilmiştir.
Adidas Fevernova: Fevernova, 2002 FIFA Dünya Kupası resmi maç topu. Adidas tarafından imal edilmiştir ve göreneksel tango top tasarımlarından bir farklılaşmayı temsil eder.
Ayakkabı boyacısı: Ayakkabı boyacısı ya da kısaca boyacı, para karşılığında ayakkabı temizleyen, parlatan veya boyayan kişi.
Ayakkabı boyası: Ayakkabı boyası, genellikle cilalı pasta veya krem şeklindeki, deri ayakkabı veya botları parlatmak, suyun zararlı etkilerinden korumak ve görünüşü yenilemek için kullanılan, bu sayede de ayakkabının ömrünü uzatan, tüketicilere yönelik bir üründür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir