Adını Bilmediğimiz Şarkıları Bulma

Sponsorlu Bağlantılar
ama dert yere Adını Bilmediğimiz Şarkıları Bulma Adını Bilmediğim Şarkı ismini bilmediğimiz yabancı şarkılar adını bilmedi..Adını Bilmediğiniz Şarkıları Kolayca Bulun

Arkadaşlar hepimizin bir yerde duyup çok beğendiğimiz şarkılar vardır ama adını bilmediğimizden indiremeğiz veya bidaha bulamayız bu program sayesinde artık bu dert bitti şarkı herhangi bir yerde (TV, izlediğiniz bir videonun fon müziği olarak) çalarken programı açın ve şarkıyı dinletin (yani mikrofonu sesin geldiği yere doğru tutun) program biraz sonra şarkının adını bulur.

http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe

NOT:verildiyse konuyu siliniz, beğenenler +rep verebilir 😀

Etiketler:ismini bilmediğimiz yabancı şarkılar adını bilmediğimiz şarkıları bulma adını bilmediğim şarkı ismini bilmediğim şarkıyı nasıl bulurum adını bilmediğimiz yabancı şarkılar ismini bilmediğim şarkı adını bilmediğiniz şarkılar adını bilmediğim şarkıyı nasıl bulurum bilmediğiniz şarkıların ismini bulun adını bilmediğimiz şarkılar ismini bilmediğimiz şarkıyı bulma ismini bilmediğimiz şarkıları bulma adını bilmediğim yabancı şarkılar bilmedigin müzik nasıl bulunur bilmediğimiz şarkıyı bulma adını bilmediğin şarkıyı bulma ismini bilmediğim yabancı şarkı bilmediğimiz şarkıları bulma ismini bilmediğimiz yabancı şarkıları nasıl bu ismini bilmediğimiz yabancı şarkıları nasıl buluruz
Adını Feriha Koydum: Adını Feriha Koydum, başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizi.
Adını Sen Koy: Adını Sen Koy 4 Aralık 2009'da vizyona giren filmdir. Eserde Melis Birkan ve Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali İl başrollerdedir.
Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu: Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncuları Vahide Gördüm ve Hazal Kaya ile beraber birçok oyuncunun ayrılmasıyla devam niteliğinde olan dizi.
Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu: Emir artık tek başına... Feriha'yı bu defa sonsuza kadar kaybetti... Emir şimdi ne yapıyor, nasıl yaşıyor?
Şarkılarım Dağlara: Şarkılarım Dağlara, Ahmet Kaya'nın 14. müzik albümüdür. Mayıs 1994'te Raks Müzik tarafından piyasaya sürülmüştür.
Şarkılarımız Ölmesin (çocuk oyunu): Yılmaz Onay 'ın 1981 yılında yayınlanan çocuk oyunu Şarkılarımız Ölmesin, 1985 yılında Hacan Yayınları tarafından "Dört Oyun" isimli kitabın içerisinde de yayınlandı.
Bulmaca: Bulmaca, oyuncuların zeka, mantık, dikkat ve hafıza gibi zihinsel yeteneklerini kullanarak çözdükleri; yazılı, sözlü veya mekanik formatlardaki problemlerden oluşan genellikle tek kişilik oyun.
Bulmastif: Bulmastif, İngiliz bekçi köpeği.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir