Adını Kalbime Aşkla Yazmıştım Güzel Bir Hayali Gerçek Sanmıştıma

Sponsorlu BağlantılarSeni Sevdiğim İçin Özür Dilerim!

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim
Adını kalbime aşkla yazmıştım.
Boş ver aldırma, bir gün silerim.
Güzel bir rüyayı, gerçek sanmıştım.
Seni sevdiğim için özür dilerim!….

Dünyada çıkarcı ne kadar çokmuş meğer.
Senin beni sevmeye niyetin yokmuş.
Aşka karşılık beklemek suçmuş
Seni sevdiğim için özür dilerim.
NURGÜL DELİL

Etiketler:güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım seni sevdiğim için özür dilerim Adını kalbime aşkla yazmıştım Güzel bir hayali gerçek sanmıştıma adını kalbime aşkla yazmıştım güzel bir hayali gerçek sanmıştım adını kalbıme askla yazmıstım güzel bir hayali gercek sanmıstım Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. s Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. seni sevdiğim için özür dilerimşiirleri güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım .güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. seni sevdiğim için özür dilerim. özür dılerım sılerı seni sevdiğim için özürdilerim adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma bir gün silerim. güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım seni sevdiğim için ózür dilerim.. güzel bir hayali gerçek sanmıştım
Adını Feriha Koydum: Adını Feriha Koydum, başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizi.
Adını Sen Koy: Adını Sen Koy 4 Aralık 2009'da vizyona giren filmdir. Eserde Melis Birkan ve Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali İl başrollerdedir.
Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu: Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncuları Vahide Gördüm ve Hazal Kaya ile beraber birçok oyuncunun ayrılmasıyla devam niteliğinde olan dizi.
Aşkların En Güzeli: Aşkların En Güzeli, şu anlamlara gelebilir,
Aşkla Randevu: Must Love Dogs 2005 yılı yapımı romantik-komedi tarzında Amerikan filmi.
Aşkların En Güzeli (albüm): Aşkların En Güzeli, Deniz Seki'nin dördüncü albümüdür. Albüm, Özer Müzik tarafından 27 Ağustos 2003'te piyasaya sürülmüştür.
Aşklarım Büyük Benden: Aşklarım Büyük Benden, Murat Boz'un üçüncü stüdyo albümü. 9 Mayıs 2011'de Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayınlanmıştır.
Aşklarım Büyük Benden (şarkı): "Aşklarım Büyük Benden", Türk pop şarkıcısı Murat Boz'un aynı adlı üçüncü stüdyo albümünün çıkış şarkısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir