Adriana Limanın Eşi

Sponsorlu Bağlantılar
adriana lima annelik bebek bir gibi hamile hemen louis vuitton modeli victoria Adriana Limanın Eşi Adriana Lima Eşi Ve Çocuğu adriana limanın kocası adriana limanın eşi adriana..Adriana Lima’nın Eşi

Marco jaric

Adriana Lima’nın Annelik Heyecanı ! + Hamile Görüntüleri


Adriana Lima’nın annelik heyecanı
Victoria’s Secret’ın ünlü modeli Adriana Lima, bir süre önce Marco Joric ile dünyaevine girmiş ve hemen ardından da bir bebek beklediğini müjdelemişti. Önceki akşam Louis Vuitton’ın sponsor olduğu özel bir geceye katılan Lima’nın karnının artık iyice belirginleşmeye başladığı dikkat çekti. Her zamanki gibi gülümsemesini yüzünden eksik etmeyen Lima, anne olacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi.Etiketler:adriana limanın kocası adriana limanın eşi adriana lima eşi ve çocuğu adriana limanın çocuğu adriana limanin kocasi marko jaric vikipedi adriana lima ve ailesi adriana lima kimle evli adriana lima ve eşi adriana lima nın kocası adriana lima nın eşi adrian lima eşi adriana lima vikipedi adriananın eşi Adriana Lima eşi adriana lima nın çocuğu adriana lima çocuğu adriana lima eşi ve kızı adrıana lıma nın kocası ADRİANA LİMANIN KOCASI
Adriana Lima: Adriana Lima Jarić (tam adı: Adriana Francssesca Lima) (d. 12 Haziran 1981, Bahia, Brezilya) Brezilyalı süpermodeldir.
Adriana Nevaeh: Adriana Nevaeh, 17 Şubat 1989'da Amerika Birleşik Devletleri'nin Bellevue; Vaşington kentinde doğan, Amerikan pornografik film oyuncusu.
Thalía: Ariadna Thalía Sodi Miranda,(Telaffuz: [taˈli.a]), (d. 26 Ağustos 1971 ) Latin Grammy ödüllü Meksika'lı latin pop şanatçısı, besteci, söz yazarı ve oyuncudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir