Ah Gözlerin Beni Benden Alan Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
asla benden beni tarkan yakan Ah Gözlerin Beni Benden Alan Sözleri Ah Gozlerın Tarkan ah sözlerin beni benden çalan ah gözlerin beni ben..Vazgeçemem – Tarkan

Vazgeçemem – Tarkan

Ah gözlerin,
Beni benden alan
Sislerin ardından, buğulu bakan

Ah sözlerin,
Beni benden çalan
Bir nehir misali, kalbime akan

Asla, asla vazgeçemem senden, asla
Olamam ben sensiz, yapamam sevgisiz
Asla,asla vazgeçemem senden, asla
Olamam ben sensiz, kalamam kimsesiz

Ah saçların
Alev alev yakan
Rüzgarla savrulup, bin ışık saçan

Etiketler:ah sözlerin beni benden çalan ah gözlerin beni benden alan sözleri ah gozlerın tarkan ah gözlerin beni benden alan tarkan gözlerin gözlerimde gözlerin ah o gözlerin beni benden alan şarkı sözü tarkan sislerin tarkan ah gözlerin şarkı sözü gözlerin gözlerimde tarkan asla vazgeçemem solo resimli göster ah gözlerin gözlerin beni benden alan sislerin ardından buğulu bakan tarkan ah gözlerin sözleri
Gözlerinin Hapsindeyim: Gözlerinin Hapsindeyim.Kayahan Açar tarafından seslendirilen ve 1990 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden şarkı.Şarkı 21 puanla 17. olmuştur
Gözlerindeki Giz: Gözlerindeki Giz (İspanyolca orijinal adı: El secreto de sus ojos), 2009 Arjantin-İspanya ortak yapımı dramatik gerilim filmidir.
Gözlerinde Bıraktım Aşkı: "Gözlerinde Bıraktım Aşkı", Burcu Güneş'in 5 Ağustos 2009'da Seyhan Müzik tarafından yayınlanan beşinci albümüSihirbaz'ın ilk ve tek video klip şarkısıdır.
Gözlerin Ardındaki Çocuk: Gözlerin Ardındaki Çocuk, İsrailli yazar Nava Semel'in bir oyunudur.
Benden Bu Kadar: As Good as It Gets Jack Nicholson'ın En İyi Erkek Oyuncu Helen Hunt'ın En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'nı kazandığı 1997 yapımı Amerikan Filmi.
Bendeniz: Bendeniz asıl adı Deniz Çelik (d. 25 Temmuz 1973; Zürih, İsviçre), Türk pop müzik sanatçısı.
Benden Nefret Ediyor: Benden Nefret Ediyor (She Hate Me) 18 yaş ve üzeri yaş grubuna uygun olan Spike Lee'nin yönettiği ve kadrosunda Monica Belluci, Kerry Washington, John Turturro, Woody Harrelson ve Ellen Barkini barındıran duygusallık içeren romantik komedi filmidir.
Benden Selam Söyle Anadolu'ya: Benden Selam Söyle Anadolu'ya, Yunan yazar Dido Sotiriyu'nun yazdığı, hakiki adı "Kanlı Topraklar" (Matomena Homata) olan kitabının Türkiye baskısının adı.
Benden Söylemesi: Sorma - Benden Söylemesi, Ayşegül Aldinç'in ikinci stüdyo albümü, 1991 Ağustos'da yayınlandı.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir