Alacakaranlık
Twilight Da En Çok Sevdiğiniz Karakter Nedir ?

en beğendiğiniz karakter…

Etiketler:alacakaranlık alice alacakaranlık alice alacakaranlık alacakaranlık alis alis alacakaranlık alice alacakaranlık saçı alacakaranlık alıce alacakaranlık taki alis alacakaranlık oyuncuları alice alis de crepusculo fotos alice twilight alaca karanlıktaki oyuncular alaca karalık alice alis de crepusculo alacakaranlıkdaki alis alacakaranlık taki alice alaca karanlık alis alacakaranlıktaki alice resimleri alacakaranlıktaki alisin sacları alaca karanlık alice
Alacakaranlık (film, 2008): Alacakaranlık (Özgün adı:Twilight), Stephenie Meyer'in 2005'de yazdığı aynı adlı romanından uyarlanan 2008 yapımı sinema filmidir.
Alacakaranlık (roman): Alacakaranlık (Twilight), Stephenie Meyer'in yazdığı vampir-aşk romanıdır. Kitap ilk olarak 2005'te ciltli olarak yayımlandı.
Alacakaranlık (dizi): Alacakaranlık, 2003 - 2005 yılları arasında yayınlanan polisiye dizisidir. 22 Ekim 2003 tarihinde Show TV ekranlarında yayına başlamıştır.
Yeni Ay (film): Yeni Ay veya Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (İngilizce orijinal adı: New Moon, pazarlama adı: The Twilight Saga: New Moon) 20 Kasım 2009 tarihinde gösterime giren romantik-fantastik filmdir. Stephenie Meyer'in aynı adlı romanından uyarlanan film Alacakaranlıkın devamı niteliğindedir. Yeni Ay'ın yönetmeni Chris Weitz'dir. Filmin başrollerinde yer alan Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner ilk filmde olduğu gibi sırasıyla Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black karakterlerini canlandırdılar. Yine ilk filmde olduğu gibi bu filmin senaryosunu da Melissa Rosenberg yazdı. Summit Entertainment devam filmi konusunda yeşil ışığı, ilk film Alacakaranlıkın Kasım 2008'deki ilk gişe başarısından sonra yaktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir