Allahın Yarattığı İlginç Varlıklar

Sponsorlu Bağlantılar
ada bela cardiff derisi etti galler hayalet kontrol spagetti ya yeni bir yok Allahın Yarattığı İlginç Varlıklar Allahın Yarattığı Yaratıklar sümüklü böceğin faydaları allahın yarattığı ilginç..İlginç Yaratık Bilimadamlarını Şoke Etti!


Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Bu yaratığın gözleri yok. Balığı andıran canlının derisi de yok.

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Galler’de çiftçinin başına bela olan yaratığın gözleri yok. Bir balığı andıran bu canlının derisi de bulunmuyor.

Dişleri ise bir ustura keskinliğinde ve bahçelerde yaşayan ancak doğadaki dengeyi sağlayan küçük kurtçukları spagetti yutar gibi içine çekerek doğanın dengesini tehdit ediyor.

Galler’in Cardiff Üniversitesi’nden Bill Symondson bu tuhaf yaratığın Türkiye ve Gürcistan gibi ülkelerde mağaralarda yaşadığını ve Büyük Britanya Adası’na nasıl geldiğinin sırrını koruduğunu söyledi. Symondson, “Gözlerinin bulunmaması ve gövdesinin rengi onun mağaralarda yaşayan bir sümüklü böcek olduğunu gösteriyor” dedi.

Kontrol haline alınmaması halinde ülkedeki yararlı kurtçukları yiyerek doğal dengeye önemli zararlar vereceğini dile getiren Symondson yapılan araştırmalarda hayalet sümüklü böceğin tamamen yeni bir canlı türü olduğu sonucuna vardıklarını ve başka bir ülkeden Ada’ya gelmediğini belirtti. (Hürriyet)

Etiketler:sümüklü böceğin faydaları allahın yarattığı ilginç varlıklar allahın yarattığı yaratıklar dünyadaki inanılmaz yaratığı sümüklü böcek faydaları allahın yarattığı en korkunç yaratıklar tuhaf yaratıklar ve acayip varlıklar sümüklü böcegin faydalari sümüklü böcek faydalımıdır dünyada görülen ilginç Dünya da görülen yaratık resimleri sümüklü böcegin faydaları gercek ilginc yaratiklar allah sümüklü böceği niye yaratıldı en son görünen yaratık sümüklü böcek kremi faydaları sümüklü böceğin faydası nedir hayalet sümüklüböcek (galler) alahın ilginc yaratıkları sümüklü böceklerin doğaya katkısı
Allah'ın 99 ismi: Allah'ın 99 ismi (Arapça:اَلأَسْماَءُ الْحُسْنَى, El Esmâ ül Hüsnâ / En Güzel İsimler), İslam'da Allah'ı anmak için kullanılan isimler. Kuran'da sadece En Güzel İsimler olarak geçer;
Allah'ın Süngüleri: Reis Paşa: Allah Süngüleri, Attilâ İlhan'ın bir romanıdır. Aynanın İçindekiler dizisinin altıncı romanıdır. Kurtuluş Savaşı'nı ve Atatürk ve çevresinin o dönemde yaşadıklarını anlatmaktadır.
Allahın Askerleri: Allahın Askerleri, Yaşar Kemal'in eserlerinden biridir, ilk basımı 1978'de Milliyet Yayınları tarafından yapılmıştır.
Allah'ın Sadık Kulu: Allah'ın Sadık Kulu, yönetmenliğini Esin Orhan'ın üstlendiği, çekimleri dijital hareket yakalama teknolojisiyle gerçekleştirilen, Türk yapımı bir animasyon filmidir.
Allah: Allah (Arapça: ), Kur'an'da tanımlanan tek, zıddı ve benzeri olmayan yaratıcının adı. Allah adı, Allah'ın zatını (Zat-i Akdes, En Kutsal Öz) içermesi dolayısıyla, bütün sıfatlarını ve En Güzel Adların (Esma-ül Hüsna) ifade ettiği anlamları da içerir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir