Ameliyatsız İple Burun

Sponsorlu Bağlantılar
alma buda burun dk evine iple iz nefes tampon varsa ya yok Ameliyatsız İple Burun İple Burun Kaldırma Video iple burun estetiği video ameliyatsız iple burun ..

İple Burun Estetiği

Küçük, yumuşak dokunuşlar etkili sonuçlar
Alçı yok, Tampon yok, , Morarma yok, Şişme minimum Amaç hastanın daha çabuk iyileşmesi
Lokal anestezi ile 15-20 dakika süren, şişme ve morarmanın neredeyse hiç olmadığı, tampon ya da alçı kullanılmayan ve ertesi gün işinize dönebileceğiniz bir burun estetiği operasyonu olduğunu biliyormuydunuz?
Evet artık var. Son yıllarda estetik cerrahide ki en büyük gelişmeler hep ameliyatları daha kısaltmaya ve kolaylaştırmaya yönelik oldu. Amaç hastaların çok daha çabuk iyileşmesi, işlerine en kısa zamanda dönebilmeleri ve elbette ameliyat risklerinin ve ücretlerinin de azaltılması. Yani küçük yumuşak dokunuşlar ile etkili sonuçlar almak hedefleniyor. iple burun estetiğinde şişliklerin çok az olması tekniğin önemli bir avantajı. Morarma ise bu ameliyatta beklenmiyor. Bu teknik ile ameliyat olan bir hasta ertesi gün normale yakın bir şekilde işine dönebiliyor. Burun ameliyatlarında kullanılan tamponlar ya da burun alçıları da bu teknikte kullanılmıyor. Ağrı yok denecek kadar az. İz yok. Ayrıca ameliyatın çapı küçüldüğü için riskler de azalıyor.
• İşlem sadece burun içerisinde çok küçük kesilerden yapılıyor. Ortalama 15-20 dakika sürüyor.
• İşlemde temel yaklaşım burun ucunu şekillendirmek ve yükseltmek. • Morluk ve şişlik neredeyse hiç olmuyor.
• Normal burun estetiğinden bir farkı da sadece lokal anestezi ile yapılabiliyor olması.
Hasta işlemden 1 saat sonra evine gidebiliyor ve ertesi gün işine dönebiliyor. .
Eğer nefes alma problemi de varsa buda Radyofrekans teknolojisi ile 1 dk “ da tedavi edilebiliyor.

Etiketler:iple burun estetiği video ameliyatsız iple burun iple burun kaldırma video iple burun estetiği yaptıranlar iple burun kaldırma iple burun kaldırma fiyatları iple burun estetiği ankara iple burun estetiği videosu iple burun estetiği kaç tl iple burun kaldırma gaziantep iple burun video iple burun estetiği video görüntüleri iple burun ucu estetiği fiyatı buruniple burun estetiği iple estetik iple burun asma iple burun estetiği fiyatları
Burundi: Burundi, Orta Afrika'da, Büyük Göller bölgesinde yer alan küçük bir ülkedir. Tanzanya, Ruanda, Demokratik Kongo Cumhuriyeti (Zaire) ile komşudur.
Burundi Millî Futbol Takımı: Burundi Millî Futbol Takımı Burundi'yi uluslararası arenada temsil eden futbol takımıdır.
Burun (coğrafya): Burun, deniz ya da gölde bulunan dışa çıkıntılı karanın son kısımı olup, 3 tarafı su ile çevirilmiş kara anlamına gelir.
Burun (opera): Burun (Rusça: Нос, Nos) Dmitri Şostakoviç'in satirik bir operasıdır. Rusça librettosu Yevgeny Zamyatin, Georgy Ionin ve Alexander Preis tarafından, Nikolai Gogol'ün Burun isimli hikâyesinden esinlenilerek yapılmıştır. Eserin konusu St Petersburg'da bir memurun burnunun yüzünden ayrılması ve kendi kendine bir yaşam geliştirmesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir