Amerikalıların Iraklı Kadınlara Yaptıkları
Iraklı Kadınlara Tecavüz>!!!!!!!!!!!
Etiketler: amerikalıların ıraklı kadınlara yaptıkları amarikan askerinin ırakta kadına tacavüz abd askerlerinin ıraklı kadınlara ıraklıkadınlara tacavüz amerikan askerlerinin ıraklı kadına yaptıkları 18 forum amerikan askerleri ıraklı kadına ıraklı kadınlar ıraklı kadınlara yapılan işkenceler video ıraklı kadınlara yapılanlar amerikalı askerlerin ıraklı kadınlara yaptıkları amrikanın ırak kadınlarına askerler irakli kadinlari
Irak: Irak (Arapça: العراق el-‘Irāk; Tam adı: Irak Cumhuriyeti, الجمهورية العراقية el-Cumhūrīyyetü'l-‘Irākīye; Kürtçe: كۆماری عێراق Komara êraqê, Türkçe:Irak Cumhuriyeti), dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Aşağı Mezopotamya bölgesinde kurulmuş bir devlettir. Bugün Irak, Orta Doğu’da yer alan stratejik mevkisiyle, sahip olduğu petrol rezervleri ile Körfez'in önemli ülkelerinden biri durumundadır. Irak bir ara (savaştan önce), Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden sonra dünyanın üçüncü en büyük petrol rezervine sahiptir. Amerika'yla savaştan ve işgalden sonra üretimde önemli düşüşler olmuştur. Fakat doğal olarak rezerv sıralamasındaki yerini korumaktadır.
Iraklık açısı: Iraklık açısı ya da kaçkınlık; bir kimsenin gözünden çıkan, biri yer kürenin merkezinde öbürü yeryüzünde bulunan iki doğrunun bir gökcisminin merkezinde birleşerek oluşturdukları açı.
Irak Türkmenleri: Irak Türkmenleri veya Irak Türkleri, Irak'ın kuzey bölgelerinde yaşayan ve genellikle Türkçe konuşan etnik gruptur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir