Amerikan Askerlerinin Iraklı Kadınlara Yaptıkları İzle

abbie abd asker askeri boyun ceza delil etti gece giden hemen hep kerbela malzeme neler oluyor odama suzanne swift taciz tikrit uzman Amerikan Askerlerinin Iraklı Kadınlara Yaptıkları İzle Abd Askerlerinin Iraklı Kadınlara amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları ..Abd’li Asker 4 Ay Tecaüze Uğradı

ABD’li asker 4 ay tecaüze uğradıIrak’ta ABD askerlerinin tecavüzüne sadece Iraklı kadınlar uğramıyor. Kurbanlar arasında ABD’liler de var.Irak ve Afganistan’daki savaşlarda binlerce sivilin ölmesi, binlercesinin de yaralanmasının yanında sesi duyulmayan “kurbanlar” da var.

Irak’a 2003 yılında giden Amerikalı Er Abbie Pickett, “Askerlikte kadınlara üç sıfat takılıyor. Lezbiyen, orospu ya da fahişe” diyor. Tikrit’te 19 kadın ve 140 erkekten oluşan askeri birlikte 11 ay görev yapan Pickett, erkek askerlerin kendilerine yaptığı “göğüs büyüklüğü ve seks” konulu ağır şakaları depresyona sokacak boyutta bezdirici bulduğunu söylüyor.
‘İKİNCİ GECE ODAMDA’
Uzman çavuş Suzanne Swift (21), 9 Ocak 2006’da firar etti. Bir yıl Irak’ta Kerbela yakınındaki Camp Lima üssünde görev yapan Swift anlattı: “Görevimin ikinci gününde bir üstüm odama gelerek beni ilişkiye zorladı. Dört ay boyunca geceleri hep odama geldi. Boyun eğmek zorundaydım. Karşı çıktığımda hep ceza aldım. Diğer askerlerin önünde aşağılandım…”

TACİZ, FİRAR ETTİRDİ
Genç kadın ülkesine izne döndükten sonra birliğine teslim olmayıp firar etti. Kısa sürede yakalandı. Rütbesi düşürüldü. Savaş karşıtlarının kahramanı oldu. Şimdi yargılanıyor.

Keri Christensen (33) de bir başka kurban… İki çocuğunu bırakıp gittiği Kuveyt’te limandan Irak’a malzeme taşıyordu. Ancak erkek meslektaşlarının göğüsleri ve cinselliği hakkında sözlü sataşmalarına maruz kaldı. Bir üstü tarafından cinsel saldırıya uğrayınca şikâyet etti. Hemen sürüldü… İddiası delil yetersizliğinden reddedildi.

NELER OLUYOR YAA

Iraklı Kadınlara Tecavüz>!!!!!!!!!!!
Etiketler:amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları video izle amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları izle abd askerlerinin ıraklı kadınlara tecaùzler amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları video amerikalı askerlerin ıraklı kadınlara yaptıkları ameri ırak savaşında tecaüzler ırak savaşında abd askerlerinin ıraklı kadınlarına yaptıkları fotoları abdli asker ıraklı kadına tecaüzler amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları videoları amerikan askerleri kadinlars amerikan askerleri ırak kadınları po amerika askerlerinin ıraklı kadınlara yaptıkları amerikan askerlerinin irak kadinlarina yaptiklari ıraklı erkeklerın abd li kadınlara yaptıkları amerikan askerlerinin ıraklı kadınlara amerikan askerlerin ırak kadınlarına yaptıkları tacizler
Amerikan (anlam ayrımı): Amerikan aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Amerikan İç Savaşı: Amerikan İç Savaşı veya diğer adıyla Devletler Arası Savaş, Amerika Birleşik Devletleri'nin Washington'daki yönetimi ile bu ülkeden ayrılmak isteyen 11 Güney Eyaleti arasında çıkmış geniş kapsamlı bir iç savaştır.
ABD doları: ABD doları, ABD'nin resmi para birimidir. İşareti $, uluslararası para kodu “USD”dir (United States Dollar).
Amerikan Film Enstitüsü: Amerikan Film Enstitüsü (İngilizce American Film Institute) (AFI) bağımsız, kar amacı gütmeyen bir film kurumudur.
Amerikan futbolu: Amerikan futbolu, ABD'de doğmuş, elle, ayakla ve eliptik bir topla oynanan takım oyunu. ABD ve Kanada'da sadece futbol olarak adlandırılır.
Irak: Irak (Arapça: العراق el-‘Irāk; Tam adı: Irak Cumhuriyeti, الجمهورية العراقية el-Cumhūrīyyetü'l-‘Irākīye; Kürtçe: كۆماری عێراق Komara êraqê, Türkçe:Irak Cumhuriyeti), dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Aşağı Mezopotamya bölgesinde kurulmuş bir devlettir.
Iraklık açısı: Iraklık açısı ya da kaçkınlık; bir kimsenin gözünden çıkan, biri yer kürenin merkezinde öbürü yeryüzünde bulunan iki doğrunun bir gökcisminin merkezinde birleşerek oluşturdukları açı.
Irak Türkmenleri: Irak Türkmenleri veya Irak Türkleri, Irak'ın kuzey bölgelerinde yaşayan ve genellikle Türkçe konuşan etnik gruptur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir