Android Cep Navigasyon

Sponsorlu Bağlantılar
bu desire eden ekran etme gece gibi indire karar kolay mahalle navigasyon nexus verme yol Android Cep Navigasyon Android Cep Telefonu İçin Navigasyon android cep telefonları için navigasyon android ce..Android İçin En İyi Türkçe Navigasyon Programı

Sizler için araştırıp bulup test etiğimiz IGO Türkiye Navigasyon programını çok başarılı bulduk.Test ettiğimiz navigasyon uygulamalarının en iyi olduğuna karar verdik ve üyelerimizden bu uygulamayı esirgememeye karar verdik.12,99$ Değerinde olan bu uygulamayı googleandroid.gen.tr takipçileri aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indire bilir.İndirip test eden arkadaşlarımız yorumlarını paylaşmayı unutmasın.Bir teşekkürü çok görmeyin biz sizler için gece gündüz hiç bir kar amacı gütmeden çalışmaktayız.

Uygulama Özellikleri :

– Türkiye’deki tüm banka,devlet dairesi,istasyonları,hava yollarını yerini tespit etme
– Türkçe sesli yol tarifi sistemi
– Mahalle,Köy,Cadde ve sokakları tespit etme
– Kısa yolları tespit etme ve yol gösterme
– 1D – 2D ve 3D yol tarifi verme
– Tahmini km ve zaman tespit etme
– Gelişmiş rota hesaplama
– Optimize edilmiş araç içi kullanımı
– Lane yardım ve gerçekçi tabelaları
– Gece görüşü
– Kolay Kullanım

Kısacası : 81 ilimizin her köşesini avcunuzun içinde olacak…

Not : Bu programın ekran çözünürlüğü Desire, Nexus One gibi telefonlara uyumlu değil’dir

Telif hakları nedeniyle linkler silinmiştir.
Konu kapatılmıştır.
Düzenleyen:Wermidon

Etiketler:android cep telefonları için navigasyon android cep navigasyon android cep telefonu için navigasyon navigasyon türkçe ses cep telefonu için ses devresi android cep telefonu için navigasyon adroit cep telefonu için navigasyon cep android navigasyon adroid icin kirilmis navigasyon ucretsiz cep telefonu için türkçe navigasyon cep navigasyon android andiroit cep icin turkce navigasyon türkçe cebe navi kirilmis android navigasyon androıd cepte navıgasyon kırılmış navigasyon ücretsiz cep navigasyon türkçe cep android navigason
Android (işletim sistemi): Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları) için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir.
Android'ler Elektrikli Koyun Düşler mi?: Android'ler Elektrikli Koyun Düşler mi?, ilk kez 1968 senesinde yayınlanan Philip K. Dick tarafından yazılan bilim kurgu romanıdır.
Android (bilim kurgu): Android, eski Yunanca insan kelimesinden türetilmiş olup insansı gibi bir anlam ifade eder. Zeki canlı varlıklar tarafından yapılmış insansı makinelere verilen addır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir