Android Tablet Pc Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar
kurma tablet pc Android Tablet Pc Oyunları Android Tablet Pc Lere Oyun Yükleme tablet pc ye nasıl oyun yüklenir android tablet pc..Android Tablet Pc’lere Oyun Yükleme

Tabletiniz’den >> Ayarlar >> Uygulamalar >> Bilinmeyen Kaynaklar işaretli olsun (Bu seçeneğin anlamı Android market dışında telefonunuza uygulama kurma iznidir yani sitemizden indirdiğiniz uygulamaları bu seçeneği işaretleyerek kurabilirsiniz)

Sonra Tek Tek Resimleri İzleyin.Install Butonuna Tıklayın.

Yükle Diyoruz.

30-60 sn ‘ye bekleyip yükleme bitince bitdi diyip çıkıyoruz bu kadar basit.

Apk Manager Dowloand ;
http://www.googleandroid.gen.tr/attachment.php?aid=1270

Etiketler:tablet pc ye nasıl oyun yüklenir android tablet pc oyunları android tablet pc lere oyun yükleme tablete oyun yükleme tablete nasıl oyun yüklenir tablete oyun nasıl yüklenir tablet bılgısayara nasıl oyun atılır tablet pc oyun nasıl yüklenir tablet bilgisayara oyun nasıl yüklenir tablete android oyun nasıl kurulur tablet pc ye oyun yükleme tablet oyunları nasıl indirilir android tablet e oyun nasıl yüklenir android tablet e oyun yükleme 7 tablet pc oyun nasıl yuklenir android tablet nasıl oyun yüklenir tablet pc lere oyun nasıl indirilir tablet e nasıl oyun indirilir tablete nasıl oyun indirilir android tablet pc oyunları nasıl indirilir
Android (işletim sistemi): Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları) için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir.
Android'ler Elektrikli Koyun Düşler mi?: Android'ler Elektrikli Koyun Düşler mi?, ilk kez 1968 senesinde yayınlanan Philip K. Dick tarafından yazılan bilim kurgu romanıdır.
Android (bilim kurgu): Android, eski Yunanca insan kelimesinden türetilmiş olup insansı gibi bir anlam ifade eder. Zeki canlı varlıklar tarafından yapılmış insansı makinelere verilen addır.
Android market: Android market google tarafından geliştirilen ve android tabanlı cihazlar için hem google hemde kullanıcıların ister ücretli ister ise ücretsiz olarak oluşturdukları uygulamaları bir araya getirdikleri yerdir.
Tablet KB: Tablet Bilgisayar (PC), ilk kez 1990'larda Pen Computing tarafından PenGo Tablet Computer adıyla tanıtıldı ve Microsoft tarafından da üne kavuşturuldu.
Grafik tablet: Grafik tablet veya sayısallaştırıcı (İng: digitizer) grafik sanatçılarının, ressamların veya bilgisayar grafiği (İng:CG art) yapan sanatçıların ve daha çok tasarım ağırlıklı çalışanların kullandıkları bilgisayar donanımı.
Tablet baskı makinesi: Tablet baskı makinesi, toz malzemeleri sıkıştırarak aynı boyut ve ağırlıkta tabletler haline getiren mekanik bir cihazdır.
Tabletteki Sır: Tabletteki Sır, Julia Navarro'nun özgün adı La Biblia de Barro ve özgün dili İspanyolca olan polisiye romanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir