Ankara Etlik Kaza

Sponsorlu BağlantılarEtlik’te Kaza 1 Ölü 2 Yaralı

Ankara’nın Etlik semtindeki trafik kazasında, çarpıştığı otomobille aydınlatma direği arasında sıkışan sürücü öldü.

Ankara’nın Etlik semtindeki trafik kazasında, çarpıştığı otomobille aydınlatma direği arasında sıkışan otomobilin sürücüsü öldü, yanındaki arkadaşı ile diğer otomobilin sürücüsü yaralandı.

Etiketler:29haziran ank etlik trafik kazası ankara etlik kaza etlik kasalarda trafik kazası ankara dışkapı trafik kazası etlikte kaza etlik trafik kazası anakra etlik te kaza kar etlik ayvalıda trafik kazası ankara trafik kazası 29 haziran etlik ankara etlikte trafik kazası 29 haziran etlik cad kaza 21 ankara etlikte trafik kazası ankaradakivinç kazası keçiören etlik haberleri ankara etlikte trafik kazası ankara etlik ankara etlik trafik kazası 06tk60 etlikte bu sabahki trafik kazası etlikte kaza 2012 etlikteki kaz
Ankara Üniversitesi: Ankara Üniversitesi 1946 yılında Başkent Ankara'da kurulmuş bir üniversitedir.
MKE Ankaragücü: Makine Kimya Endüstrisi Ankaragücü ya da kısaltmasıyla MKE Ankaragücü, futbol ve voleybol dallarında etkinlik gösteren Ankara merkezli spor kulübü.
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi: Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (SBF), bilinen adıyla Mülkiye, Türkiye’de maliye, iktisat, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, işletme, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler alanlarında yüksek öğrenim sağlayan köklü bir eğitim kurumudur.
Ankara (il): Ankara, Türkiye'nin başkenti Ankara'nın da bağlı olduğu ildir. Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir