Ankaranın Merkez İlçeleri

Sponsorlu Bağlantılar
ankara bala beypazari etimesgut evren haymana kalecik kazan kizilcahamam pazar temelli yenice Ankaranın Merkez İlçeleri Ankara Merkez İlçeleri Hangileri ankara merkez ilçeleri ankaranın merkez ilçeleri a..Ankara (büyükşehir) İli Ve İlçeleri

ANKARA (BÜYÜKŞEHİR)


PLAKA : 06
RAKIM : 850
TOPLAM NÜFUS : 4.007.860

İLÇELER


AKYURT
ALTINDAĞ (Merkez İlçe)
AYAŞ
BALA
Karaali
BEYPAZARI
Karaşar
Kırbaşı
Uruş
ÇAMLIDERE
Peçenek
ÇANKAYA (Merkez İlçe)
ÇUBUK
Sirkeli
ELMADAĞ
ETİMESGUT (Merkez İlçe)
EVREN
GÜDÜL
GÖLBAŞI (Merkez İlçe)
HAYMANA
Yenice
İkizce
KALECİK
Çandır
Hasayaz
KAZAN
KEÇİÖREN (Merkez İlçe)
Bağlum (Merkez )
KIZILCAHAMAM
Çeltikçi
Güvem
Pazar
MAMAK (Merkez İlçe)
NALLIHAN
Beydili (Çamalan)
Çayırhan
POLATLI
Temelli
Yenimehmetli
SİNCAN (Merkez İlçe)
YENİMAHALLE (Merkez İlçe)
Yenikent
ŞEREFLİKOÇHİSAR

Etiketler:ankara merkez ilçeleri ankaranın merkez ilçeleri ankara merkez ilçeleri hangileri ankaranın merkez ilçeleri hangileridir ankara büyükşehir belediyesi ilçeleri ankara merkez ilçeler ankara büyükşehir ilçeleri ankara büyükşehir belediyesi merkez ilçeleri ankara büyükşehir merkez ilçeleri ankara rakim ankara rakım ankara ilçeleri rakım ankara merkez ilçe ankara merkez ilçe belediyeleri ankaranin merkez ilçeleri antalya merkez ilçeleri nelerdir ankara büyük şehir belediyesi merkez ilçeleri ankaranın büyükşehire bağlı ilçeleri ankaranın merkezi ilçeleri ankaranın merkez ilçeleri hangileri
Ankara (il): Ankara, Türkiye'nin başkenti Ankara'nın da bağlı olduğu ildir. Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır.
Ankara'nın Taşına Bak: Ankara'nın Taşına Bak, Ruhi Su albümü.
Sivas: Sivas, İç Anadolu'nun en eski ve önemli kentlerinden biridir. Türkiye Cumhuriyeti bu kentte kurulmuştur.
Kastamonu: Kastamonu, Kastamonu ili'nin merkezi olan şehirdir. Gökırmak'ın bir kolu olan Karaçomak Deresi vadisinde kurulu bulunan şehrin denizden yüksekliği 775 metredir.
Çorum: Çorum, İç Orta Karadeniz Bölgesi'nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir. Toprak sanayi ve makina imalat sanayi çok gelişmiştir.
Samsun: Samsun, Orta Karadeniz Bölümü'nde Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir