Anladım Sevmiyordun Sözleri

Sponsorlu BağlantılarSonunda Yalnız Kaldımmm.

Sende ßir gün ßöyLe çeker gidersin
Niye hiç ummazdım
aaaa
öyLe kandırdın ki gönlümü
Gerçeksin sandım
anLadım sevmiyordun
yüreğinde de yoktum
ßaşkasına haps oLdun
aaaa
demek sevmiyordun
yüreğinde de yoktum
başkasına hapsoLdun
aşkım (:
sen kimindin aşkım (:
sen benimdin yandım
küLLerimi bıraktın
Seviyor sandım
sonunda yaLnız kaLdım
sonunda yaLnız kaLdım
aşkım (:
sen kimindin aşkım
sen benimdin yandım
küLLerimi bıraktın
seviyorsun sandım
sonuda yaLnız kaLdım
sonunda yaLnız kaLdım
(:

Etiketler:anladım sevmiyordun yüreğinde de yoktum sözleri anladım sevmiyordun sözleri anladım sevmiyordun anladım sevmiyordun şarkı sözü öyle kandırdın ki gönlümü anladım sevmiyorsun şarkı sözü anladim sevmiyordun şarkı sözü seviyorsun sandım sözleri anladım sevmiyordun şarkı sözleri aşkım sen benimdin şarkı sözü aşkım sen kimindin sende bir gün çeker gidersin sözleri aşkım sen kimindin aşkım sen benimdin yandım sözleri anladim sevmiyordun aşkım sen kimindin şarkı sözü sen benimdin aşkım şarkı sözü yanlız sözler anladım sevmıyorsun yüreğimde de yoktun anladim sevmiyordun sarki sozu anladım sevmıyordun şarkısı
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir