Arama Engelleme

Sponsorlu Bağlantılar
symbianos zaman Arama Engelleme arama engelleme nokia c3 sms ve çağrı engell..En İyi Arama Engelleme Programı

Best.BlackList.v1.00.S60.Full.Turkish.SymbianOS

Açıklama: Piyasadaki en iyi arama engelleme programı. İstediğiniz bir kişinin numarasını eklediğinizde; program, o kişiyi otomatik olarak meşgule düşürüyor. Kişi her aradığında program onu reddederek aramasını engelliyor. Kullanımı diğer arama engelleme programlarından daha basit. Engelleme türünü de isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz. Hem engelleyebiliyor, hem de mesaj gönderebiliyor otomatik olarak. Ayrıca zamanlayıcı ile istediğiniz bir gün veya saatte programın aktif olmasını sağlayabiliyorsunuz. Ve program arkaplanda gizli olarak çalıştığı için sisteminizi hiçbir şekilde kasmıyor. Türkçe olması da ayrı bi güzellik Telefonumda her zaman bulunduruyorum ve sizlere tavsiye ediyorum.

Etiketler: arama engelleme nokia c3 sms ve çağrı engelleme nokia c3 numara engelleme nasıl yapılır nokia c3 numara engelleme numara engelleme programi nokia arama engelleme 6303 numara engelleme en iyi numara engelleme nokia 6303i numara engelleme nokia 6303 numara engelleme arama engelleme programi
Arama motoru: Arama motoru, İnternet üzerinde bulunan içeriği aramak için kullanılan bir mekanizmadır. Üç bileşenden oluşur: web robotu, arama indeksi ve kullanıcı arabirimi.
Arama motoru optimizasyonu: Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemeler.
Arama-kurtarma: Arama-kurtarma, herhangi bir doğal veya insan kaynaklı afet esnasında acil yardıma ihtiyacı olan kimselerin yerini tespit etme, gerekirse ilk yardım uygulama ve daha kapsamlı yardım alabilecekleri güvenli bir yere nakletme faaliyetlerine verilen isim.
Arama-kurtarma köpeği: Arama-kurtarma köpeği (İngilizce: Search and rescue dog, Almanca: Rettungshund veya Suchhund); özel olarak aranan kişi veya nesneleri bulmak ya da kişileri kurtarmak üzere eğitilmiş köpektir.
Aramatyalı Yusuf: Aramatyalı Yusuf (Fransızca: Joseph d'Arimathie, İngilizce: Joseph of Arimathea), Kanonik İnciller'e göre İsa'nın gizli bir öğrencisi ve takipçisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir