Arapça Güzel Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
barika cemal haram seni seviyorum Arapça Güzel Sözler Arapça Aşk Şiirleri arapça aşk sözleri arapça güzel sözler arapça aşk ..Arapça Aşk Sözleri

büyük aşk=taaşşuk-u kübra

mühür gözlü=sikke-i ayn

yasak aşk=aşk-ı haram

yıldırım aşkı=taaşşuk-u gümbür barika

seni seviyorum=uhibbuki

ayyüzlüm=cemal-i hilal

tatlı dillim=leb-i bal u şirin

iltifat=tabir-i makbul

gizli yara=cerahat-ı meçhul

af dilemek=kelam-ı özrül tarziye

boş bakışlar=nazar’uv tamtakır

Etiketler:arapça aşk sözleri arapça güzel sözler arapça aşk şiirleri arapça sevgi sözleri arapça komik sözler arapca ask siirleri arapça aşk arapça sözler arapça aşk cümleleri komik arapça sözler arapca ask sözleri komik arap sözleri arapca guzel sozler güzel arapça sözler arapça türkçe güzel sözler arapça sevgi sözcükleri arapça sevgi mesajları arapça aşk kelimeleri arapça özlü sözler arapça ask
Arapça yıldız isimler listesi: Bu yıldızların geleneksel Arapça isimleri listesidir.Batı astronomi sinde ,kabul edilen yıldız isimlerinin çoğu Arapça'dır,pek az miktarı ise Yunanca dır.Bazıları ise bilinemeyen orjindendir.Tipik olarak sadece parlak olan yıldızlar isme sahiptir.[http://www.stargazing.net/david/constel/starnames.html].
Arapça ses işaretleri: Arapça ses işaretleri (Arapça:تشكيل teşkil), Arapça öğretiminde ve Kur'an'ın okunuşunu daha kolay kılmak için kullanılan değişik işaretlerden oluşan sistemdir.
Arapça Vikipedi: Arapça Vikipedi (Arapça: ويكيبيديا العربية Wīkībīdyā al-ʿArabiyya veya ويكيبيديا، الموسوعة الحرة Wīkībīdyā, al-Mausūʿa al-Ḥurra) Vikipedi'nin Arapça sürümüdür.
Arapcami, Beyoğlu: Arapcami, İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı mahallelerden biri.
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir