Arçelik Tüketici Danışma Hattı

Sponsorlu Bağlantılar
bizim bunun dedi genel ya Arçelik Tüketici Danışma Hattı Arçelik Danışma Hattı arçelik ücretsiz danışma hattı arçelik tüketici da..Arçelik, "tüketici Memnuniyetini İlke Edilen Firma" Seçildi

Arçelik, “Tüketici memnuniyetini ilke edilen firma” seçildi
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 1997 yılından bu yana, yedi farklı kategoride düzenlenen “Geleneksel Tüketici Ödülleri” yarışmasında Arçelik A.Ş., gerçekleştirdiği faaliyetler ve uygulamalar ile 2007’nin “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülünün sahibi oldu.

Arçelik’ten yapılan açıklamaya göre, bu yıl, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından 11.’si düzenlenen “Geleneksel Tüketici Ödülleri” kapsamında şirket, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülünün sahibi oldu.

Radyo-TV Programı, Yazılı Basın Tüketici Köşesi, Bilinçli Tüketici, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun Uygulanmasındaki Başarılı Kuruluş, Bilimsel Çalışma ve Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma kategorilerinde ödüllerin sahiplerini bulduğu değerlendirmede, Arçelik A.Ş., özellikle “tüketici memnuniyetini kurum politikası olarak benimseyerek, tüm uygulamalarına bu politikayı yansıtması” ve “tüketicilere kanunlar ve mevzuatlarla tanınan hakların ötesinde haklar tanıması” ile bu ödüle layık
görüldü.

Ödülü değerlendiren Arçelik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Subaşı, “Tüketici memnuniyeti; sadece sunulan ürünün sorunsuz çalışması ya da sorun olduğu taktirde bunun giderilmesi şeklinde algılanmamalıdır. Biz Arçelik A.Ş. olarak, tüketicilerimizi çağrı hattıyla bilgilendirmenin ve sorunlarının Tüketici Hizmetleri birimlerimizce giderilmesinin ötesinde, onlara daha az enerji tüketerek daha iyi performans sergileyen en kaliteli ürünler sunmak suretiyle tüketici memnuniyeti anlayışını daha ileri bir boyuta taşıdığımıza inanıyoruz. Zira, bizim için tüketici memnuniyeti; uzun vadeli ve köklü bir tatmini ifade etmektedir” dedi.

Arçelik A.Ş.’yi hem dünyada hem de Türkiye’de rakiplerinden ayıran özelliğinin, ürün kalitesinin yanı sıra satış sonrası tüketicilerine sunulan hizmet olduğunun altını çizen Subaşı, “Arçelik’in başarısının formülü; kaliteli ürün, kuvvetli bir satış gücü ve etkin satış sonrası hizmetleridir. Bu formül, kuruluşumuzdan bu yana hiç değişmemiştir. Bugün sadece Türkiye’de değil, faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlardaki başarılarımızın arkasında tüketicimizle olan ilişkinin, ürünlerimizi sattığımız anda
bitmediğine, aksine ürünümüz bir kez satın alındıktan sonra daima sürdüğüne olan inancımız bulunmaktadır. Biz dünyaya sadece ürünlerimizi değil, işte bu hizmet anlayışımızı da ihraç ediyor ve bu anlayış doğrultusunda faaliyetlerimizi dünyanın neresinde olursa olsun standart biçimde sürdürüyoruz. Bu anlayışımızın çıkış noktası ise; şirket politika ve stratejilerini oluştururken temel olarak belirlediğimiz Toplam Kalite İlkelerimizde müşteri odaklılığını esas almamız yatmaktadır” dedi.

Türkiye’de kendi alanında bir ilk olarak kurulan Arçelik Çağrı Merkezi ile 2007 yılında “En iyi teknoloji kullanımı” dalında ödülün sahibi olan şirketin, tüketicilere 2 yıllık yasal garanti süresinden daha fazla süre ücretsiz tamir hakkı sunması, depolarında mevcut olma şartıyla 10 yıldan daha uzun süre yedek parça bulundurması, ücretsiz danışma hattı ile montaj hizmeti sunması ve tüketici şikayetlerini en kısa sürede çözüm bulmak amacıyla tüketici geri dönüşlerinin takibine yapmış olduğu yatırımları,
2007’nin “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülünü evine götürmesinin ana sebepleri olarak değerlendiriliyor.

Etiketler:arçelik ücretsiz danışma hattı arçelik tüketici danışma hattı arçelik danışma hattı arçelik müşteri danışma hattı telefonu arçelik ücretsiz müşteri hattı ücretsiz arçelik danışma hattı arcelik ucretsiz danisma arçelik ücretsiz danışma hattı telefonu arçeliktüketici danışma arçelik ücretsiz dayanışma hattı arçelik tüketici danışma hattı telefonu arçelik öcretsiz danışma hattı arcelik ucretsiz danışma arçelik ücretsiz tüketici danışma telefonu arcelik ucretsiz tuketici hatti arçelik ücretsiz danışma hattı telefon arcelik ucretsiz telefon hatti arcelik müşteri danışma arçelik tüketici memnuniyeti arçelik ücretsiz danışma hattı numarası
Tüketici hakları: * Satıcı, sözleşmede bildirilen mal ve hizmetin toplam şatış fiyatını hiçbir şekilde arttıramaz. Satıcı aldığı peşinatı ve imzalattığı senetleri iade etmek zorundadır.
Tüketici fiyatları endeksi: TÜFE (Açılımı: tüketici fiyatları endeksi) tipik bir tüketicinin satın aldığı belirli bir ürün ve hizmet grubunun fiyatlarındaki ortalama değişimleri gösteren bir ölçüttür.
Tüketiciyi Koruma Derneği: Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER), 25 Ekim 1990 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulmuş, merkezi İstanbul'da bulunan, 46 şubesi ve 20.000'in üzerinde üyeye sahip bir dernektir.
Tüketiciler Birliği: Tüketiciler Birliği Derneği, merkezi İstanbul'da bulunan bir sivil toplum kuruluşu'dur.
Danışmanlık: Danışmanlık, danışman sıfatındaki kişilerin yapmakta oldukları meslektir. Belirli bir konu hakkında uzman olan ve kendisine fikir danışılan kişiye danışman denmektedir.
Danışma Meclisi: Danışma Meclisi (DM), 12 Eylül 1980 Darbesi'nden sonra, Milli Güvenlik Konseyi'yle (MGK) birlikte, 1982 Anayasası'nı hazırlamak için kurulan Kurucu Meclis'i oluşturan iki organdan biri.
Danışman, Tirebolu: Danışman, Giresun ilinin Tirebolu ilçesine bağlı bir köydür.
Danışman, Midyat: Danışman, Mardin ilinin Midyat ilçesine bağlı bir köydür.
Danışman, Doğanyurt: Danışman, Kastamonu ilinin Doğanyurt ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir