Arı Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar
alerji daha dilini engel evine ilk olay saat serum ucuz uzel Arı Resimleri Arı Çeşitleri arı resmi arı resimleri arı çeşitleri ari resmi ar....arı Resimleri..


Süper Arı Resimleri (değişik Arı Ve İlginç Estantaneler)

devam……..


Dilini Eşek Arısı Soktu !..


Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde ağaçtan kopardığı dutu yemek için ağzına götüren 41 yaşındaki Zeliha Uzel, bu sırada dilinde yanma hisseti. Dutu ağzından çıkartan Uzel, dutun üzerindeki arının dilini sokmasına engel olamadı. Hemen hastaneye kaldırılan Zeliha Uzel’e önce alerji iğnesi yapıldı, daha sonra müşahade altına alındı.

Olay, dün saat 21.00 sıralarında Mustafakemalpaşa İlçesi’nin Tepecik Beldesi’nde meydana geldi. Evli ve 1 çocuk annesi Zeliha Uzel, komşusu Ayşe Güney’i ziyarete gitti. Bahçede oturan Uzel ve Güney, bir süre sohbet etti. Daha sonra bahçedeki ağaçtan dut kopartarak yemeye başlayan Zeliha Uzel, birden dilinde acı hissetti.

Yediği dutu hemen ağzından çıkartan Uzel, bu sırada havanın da kararması nedeniyle göremediği dutun üzerinde bulunan arının dilini sokmasını engelleyemedi. Dilinin şişerek, solunum zorluğu çekmesi üzerine kadın, komşuları tarafından Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Uzel’e ilk olarak önce alerji iğnesi yapıldı daha sonra oksijen ve serum verilerek müşahade altına alındı. Zeliha Uzel tedavisinin ardından evine gönderildi.
Böyle bir olayla karşılaşacağını rüyasında görse inanmayacağını söyleyen Ayşe Güney, “Çok korktum. Yine de ucuz kurtuldum” diye konuştu.

Daha Neler Göreceğiz Acaba !!!:öhh:
Allah’ım sen bizlere sabır ver..

Etiketler:arı resmi arı resimleri arı çeşitleri ari resmi arı türleri ARI TÜRLERİ arı fotoğrafları arılar ari cesitleri arıcılık fotoğrafları arı görselleri çirkin ve büyük arıların resimleri arı fotografları arıların sayıları ile ilgili grafikler arıların resmi arı cesıtlerı ARI RESMİ vektörel arı resmi artzooka ari resmi arı resim örnekleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir