Armageddon Nedir

Sponsorlu Bağlantılar
adil adli alanda asil bari bunun dek diye dolu eger gibi har ini insan korunma kutsal kitap larin mutlu nda yok Armageddon Nedir Evanjelizm Nedir evanjelizm armageddon nedir evanjelizm nedir evanj..

"armagedon" Ve "evanjelizm" Nedir?

Bu sözcük bir çok alanda kullanilmi$tir (birçogumuz “ARMAGEDON” adli Filmi seyretmi$tir!) ancak Bu Sözcügün ASIL Kaynagi Mukaddes Kitap'tir (Tevrat, Zebur ve incil)

Bu Kutsal Kitap, Armagedon ile “Dünyanin Sonu” arasinda baglanti kurar, bu nedenle bu olayin sizi ve ailenizi nasil etkileyecegi konusu önem kazaniyor!

“ARMAGEDON” Ibranice bir sözcüktür ve “Har Megid don” veya “Megiddo Dagi” ndan gelir.

“Megiddo”, Ortadogu tarihindeki en $iddetli ve en önemli sava$lardan bazilarinin yapildigi yerdi, bundan dolayi “”Armagedon” ismi, sadece TEK BiR TARAFIN açikça ZAFER kazandigi bir sava$i SiMGELER.

Yani Bu isim, Tanri'nin, KENDiNE MUHALiF olan tüm güçler kar$isindaki MUTLAK ZAFERiNi betimleyen uygun bir SiMGEDiR.

Mukaddes Kitaba göre “Armagedon” insanlarin yaptigi ve Ortadogu'daki belirli bir sava$ degildir TANRI'NIN SAVA$IDIR ve KÜRESEL BiR SAVA$TIR!
Bu sava$ta YARATICIMIZ Dünyayi, yeryüzünü degil, iflah olmaz Kötü insanlari yok edecektir!

“Nuh Tufani”nda” veya “Sodom ve Gomorra” da oldugu gibi, Hüküm verecegi tarihte
“O” yine seçici davranacak ve bunun sonucunda “iyiler” korunma altinda olacak “kim vurduya” gitmeyecekler yani BU ADiL bir SAVA$ OLACAK!

Bazilariniz “Sevgi ALLAHI Sava$ yapar mi?” diye sorabilir!

Tanri insanlara derin sevgi duydugu için Armagedon sava$ini yapacaktir çünkü “O” nun AMACI $udur:

Yeryüzünü CENNETE çevirmek, insanligi kusursuzluga eri$tirmek ve onlara mutlak mutlu olacaklari bari$ dolu bir ortam saglamaktir

“O”nun Armagedonda olaylara Dogrudan müdahale etmesi, insanligin yararina olacak.

Dünya ko$ullarinin gittikçe kötüle$tigi konusunda herkes hemfikirdir eger Tanri sonsuza dek müdahale etmezse dünyanin durumu sizce nasil olur?
Yüzyillardir insan yönetimlerinde oldugu gibi, Kin, $iddet ve Sava$larin olumsuz etkileri insanligi olumsuz etkilemeye devam etmez mi?

ADALET ALLAHI'NIN ADiL OLAN “ARMAGEDON” SAVA$I, iNSANLIGIN YA$AYABiLECEGi EN iYi OLAYLARDAN BiRiDiR ve BU OLAY, TÜM SAVA$LARI SONA ERDiRECEK, MUTLU BiR BA$LANGICIN i$ARETi OLACAK!

Etiketler:evanjelizm armageddon nedir evanjelizm nedir evanjelikler evanjelist ne demek evanjelik ewanjelizm evanjelik gruplar armegedon ne demek armagedon savaşı nedir armegeddon nedir evanjelik nedir ivanjelizm armagon kitapevi armagedon nedir armagedon ne demektir armegeddon ne demektir megiddo ovası nerde evanjalizm
Armageddon (film): Armageddon, başrollerini Bruce Willis, Liv Tyler ve Ben Affleck 'in paylaştıkları, Michael Bay'in yönettiği Amerikan filmi.
Armageddon's Evolution: Armageddon's Evolution blackened death metal grubu Crionics'in ikinci stüdyo albümüdür. 2005 yılında Candlelight Records ve Empire Records tarafından piyasaya sürülmüştür.
Armageddon (anlam ayrımı): Armageddon şu anlamlara gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir