Aşık Olan Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
ama asla bende bir dalda ey kader kte kuru larima mle sanma sevda sevg toz umut ya yaprak yaz yle Aşık Olan Sözler Bir Aşığın Sözleri aşık sözü aşık olan sözler Bir aşığın sözleri aşik..İyi Bir Aşık Sözü

GÖrdÜm Dİye Bİlseydİm GÖrdÜĞÜmÜ Kİmse İnanmazdi Hayal Derlerdİ Bİlselerdİ Sende Ne GÖrdÜgÜmÜ Yillarca Hayal GÖrmeyİ İsterlerdİ.

&)NE SENİ UNUTACAK KADAR ZAMAN GECECEK NE DE ZAMAN SENİ UNUTTURMAYA YETECEK BIRAKIP GİTSEMDE UNUTTUM SANMA ZAMAN ALIŞMAYI ÖGRETİR AMA UNUTMAYI ASLA

ÖFKEMİ YAPRAKLARA YAZ SONBAHARDA DÖKÜLSÜN YAZ SEVGİNİ YÜREGİ ME YAZ Kİ ÖLÜRKEN BENİMLE , BENİMLE BİRLİKTE GÖMÜLSÜN

ZİNCİRSİZ BİR TUTSAK OLDUM KURU DALDA YAPRAK OLDUM ÖYLE BİR SEVDA BENDE Kİ DİKEN OLDU YOLLARIMA KADER OLDU YILLARIMA AK DÜŞÜRDÜ SAÇLARIMA ÖYLE BİR DOSTLUKKİ BENDEKİ

HER RÜZGAR SAVURACAK BİR TOZ BULUR HER HAYAL YAŞANACAK BİR CAN BULUR.
HER DÜŞ GERÇEKLEŞECEK BİR UMUT BULUR
UNUTMA BULUNMAYACAK TEK ŞEY SENİN GİBİ BULUNMAYAN BİR AŞK TIR

Etiketler:aşık sözü aşık olan sözler Bir aşığın sözleri aşik olan sözler asık olan sözler bir aşk sözleri aşık sözleri iyi bir söz güzel bir aşk sözü sözde aşıktı aşk sözleri paylaşımları asik sozu aşıkla sözü bir aşığın bir aşığa yazdığı sözler bir aşığın sözü bir a asik olan sözler iyi aşık sözleri bilseydin sende neler gördüğümü güzel bir söz aşk
Aşık Shakespeare: Shakespeare in Love Türkçeye çevrildiği haliyle Aşık Shakespeare, 1998 yapımı romantik komedi filmi. Gwyneth Paltrow, Joseph Fiennes, Geoffrey Rush, Ben Affleck, Judi Dench gibi isimler filmde rol alırken; filmin yönetmenliğini John Madden yapmıştır.
Âşık Veysel Şatıroğlu: Veysel Şatıroğlu veya bilinen adıyla Âşık Veysel (d. 25 Ekim 1894, Şarkışla, Sivas - ö. 21 Mart 1973), Türk halk ozanı.
Mahzuni Şerif: Şerif Çırık veya tanınan adıyla Aşık Mahzuni Şerif (17 Kasım 1939, Afşin, Kahramanmaraş - 17 Mayıs 2002, Köln), Türk halk ozanı.
Âşık Halk Edebiyatı: Âşık Halk Edebiyatı, âşıkların ortaya koyduğu eserlerin oluşturduğu, halk edebiyatı içinde yer alan bir kol.
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir