Aşırı Halsizlik Ve Uyku Hali

Sponsorlu Bağlantılar
aile bekliyorum bir biri bu bunun daha depresyon eden evet gibi halsizlik insan sabah sanki sevgili uyku uzun veya yok Aşırı Halsizlik Ve Uyku Hali Aşırı Uyku Hali Ve Halsizlik halsizlik uyku hali aşırı halsizlik ve uyku hali a..Aşırı Uyku, Uymak İsteme, Halsizlik

Aşırı halsizlik, uyku hali, uymak istemek, yorgunluk gibi rahatsızlıgım psikolaga gittim ancak mutsuzluk, depresyon gibi araştırma yaptı sonuca ulaşamadı diyebilirim bi miktarda ben gitmek istemedim. Hiçbir şekilde aile,arkadaş,sevgili gibi konularda sıkıntım yok aksine mutluyum sadece bi stresim var oda öss.. ancak bu öss ye hazırlanmadan öncede vardı.. Tavsiyeleini bekliyorum..

Çok Aşırı Halsizlik, Unutkanlık, Öfke Ve Kontrolsüzlük Nedenleri Nelerdir?

merhaba..
Ben 20 yaşındayım..sorunlu bir evliliğim var..8 ay oldu..
içine kapanık,çok sakin sessiz bir insandım..
herşeyi kendim halletmeye çalışır ailemi hiç üzmezdim..
Ancak evlendikten ve bir sürü problem yaşadıktan sonra tamamen benliğimi kaybettim..
Şimdi tamamen kontrolsüz,aşırı derecede halsiz,boş bakan,sürekli dişlerini sıkan,sinir krizleri geçiren hatta ve hatta inançlı bir olarak ta intahara teşebbüs eden biri oldum..
Evet denedim..hatta herşeyi planlamıştım ilacımın ismine kadar..şımarıklık veya dikkat .çekmek için değil gerçekten istediğim için ancak olmadı..
ben grafikerim..boş vasıfsız bir insan değilim ayrıca çokta mantıklı bir insanım..
Ancak bu aralar çok şikayetim var..
Başım çok sık dönüyor durduk yere..sanki kafam düşecekmiş gibi..boynum ağrıyor ve başımın özellikle sağ tarafında batma gibi ağrılar oluyor..
Bunun yanında eklemlerim daha doğrusu her yerim ağrıyor..sabah yataktan bütün gece taş taşımış gibi kalkıyorum ve bütün gün hatta çook uzun zamandır kendime gelemiyorum..
Psikolojik problemlerim var tabiki biliyorum ancak başka problemlerim var mı merak ediyorum..açıkçası gittiğim hiç bir doktorda doğru düzgün ilgilenmiyor..
Enazından yönlendirirseniz beni çok memnun olurum..
hoşçakalın..

Etiketler:halsizlik uyku hali aşırı halsizlik ve uyku hali aşırı uyku hali ve halsizlik aşırı uyku ve halsizlik halsizlik ve uyku hali aşırı halsizlik uyku hali halsizlik ve uyku çok uyumak ve halsizlik cok uyku ve halsizlik aşırı halsizlik ve uyku uyku ve halsizlik uyku halsizlik aşırı halsizlik sürekli halsizlik ve uyku hali devamlı uyku hali ve halsizlik halsizlik ve sürekli uyku hali uyku hali halsizlik çok uyumak halsizlik halsizlik ve çok uyumak sürekli yorgunluk halsizlik
Aşırı sol: Aşırı sol (Radikal sol ya da İngilizcesiyle Far left), komünist ve sosyalist partilerin solunda yer alan ve parlementer demokrasiyi reddeden, tam devrim yanlısı hareketlerin tümü.
Aşırı sağ: Aşırı sağ, siyasal spektrumda en sağda yer alan ve genel çizgisinde aşırı milliyetçilik, köktendincilik, şovenizm, faşizm, ırkçılık ve yabancı düşmanlığı gibi olguların birini ya da bir kaçını taşıyan düşünce ve haraketlere verilen ortak isimdir.
Aşırı duyarlılık: Aşırı Duyarlılık, (Hipersensitivite), vücutta yabancı bir antijene maruz kalma durumunda gelişen, uygunsuz veya aşırı bağışıklık yanıtı ve buna bağlı vücudun zedelenmesi durumudur.
Aşırı aktivite: Aktivite artışı veya aşırı aktivite, birkaç durumda psikiyatrik anlam taşıyabilir. Oldukça ani başlayan bir aktivite artışının yanı sıra iyimserlik, coşkunluk, fevri davranışlar ve uyku ihtiyacında azalma, manik hastalıklarda tipiktir.
Aşırı yüksek frekans: Aşırı yüksek frekans (İngilizce: Extremely high frequency), EHF en yüksek radyo frekans bandıdır. EHF 30 ila 300 gigahertz aralığında bir frekanstır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir