Askerlik Muafiyet

Sponsorlu Bağlantılar
askerlik hakim bey hamile kamil karar nin ricam tutulma zira Askerlik Muafiyet Askerden Muaf Olma Durumları askerlikten muaf olma şartları askerlik muafiyet a..Askerden Muaf Tutulma (resmi Kayıtlardan Alınmıştır)

Saygı değer Hakim Bey,

Saygılarımla size açıklama özgürlüğümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz. Şu günlerde askerliğe çağrılacağım. Adım Cafer Keskinbıçak. 24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim.
Evlendiğim kadının şu anda 25 yaşında Düriye adında bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş olduğum üvey kızım Düriye ile geçen yılın ocak ayında evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Aynı zamanda, üvey kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Karım geçen sene benden hamile kaldı ve Kamil adını koyduğumuz bir oğlumuz oldu. Oğlum Kamil, üvey kızım Düriye’nin erkek kardesi ve aynı zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de torunu, üvey annemin de erkek kardeşi olduğu için benim de dayım oldu.
Babamın eşı yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi ve adını Arif koydular. Arif de babamın oğlu olduğu için benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de benim torunum oldu. Yani ben de aynı zamanda torunum olan Arif’in erkek kardeşi oldum. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduğuna göre bende eşimin kızının babası olmuş oldum. Aynı zamanda kızımın erkek çocuğunun da erkek kardeşi oldum.
Kısacası ben şimdi aynı zamanda üvey kızım Düriye’nin oğlu, Arif’in de büyük babasıyım. Sayın hakim bey sizden ricam, benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir.
Zira şu anda ben….. Babam Ferit Keskinbıçak’ın oğluyum. Babamın üvey kızım ile olan evliliğinden doğan Arif Keskinbıçak’ın büyükbabasıyım. Aynı zamanda babamın torunu olan oğlum Kamil Keskinbıçak’ın babasıyım. Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız uyarınca büyükbaba, baba ve oğul aynı zamanda askerlik yapamazlar..
Saygılarımla… Cafer Keskinbıçak.

Etiketler:askerlikten muaf olma şartları askerlik muafiyet askerden muaf olma durumları askerlikten muaf olma durumları askerlikten muaf durumlar askerden muaf olmak epilepsiyim askerden muaf askerlikten muaflik sebepleri askerlikten muafiyet durumları askerden muaf askerden muaf olanlar askeri muafiyet durumlari askerden muaf olan durum belgesi hangi gocmenler askerlikten muaf tutulur askerden muaf durumları babası ölmüş ise askereden muafmıdır askerlikten muaf olma yasi askerlik durum belgesi muaf askerden muaf olma şubedemi askeri muafiyet
Askerlik hizmeti: Askerlik hizmeti, herhangi bir ülkede belirli bir yaşa gelen vatandaşların, zorunlu olarak, belirli bir süre orduda görev yapması veya anlaşmalı oldukları bir süre boyunca meslek olarak icra etmesi.
Askerlik Sanatı: Askerlik Sanatı (Dell'arte della guerra) Niccolo Machiavelli'nin sağlığında yayımlanmış ilk ve tek siyasal içerikli kitabıdır.
Askerlik Şubesi: Askerlik Şubesi, Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Teşkilatının en küçük birimidir.
Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmet Kanunu: İç Hizmet Kanunu, Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki görev ve yetkileri tanımlayan yasalar bütünü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir