Aşkını İtiraf Eden Sözler

Sponsorlu BağlantılarAşk İle İlgili İtiraflar…

ARKADAŞLAR, HERKEZDEN AŞK İLE İLGİLİ İTİRAFLAR SUNMASINI RİCA EDİYORUM…

Etiketler:itirafla ilgili sözler aşkını itiraf eden sözler çılgın aşk itirafları aşk itiraf eden sözler itirafla ilgili özlü sözler itirafla ilgili ağır sözler çılgın aşk itirafı sözleri webhatti.com aşkını itiraf eden sözler Askla ılgılı ıtıraflar Askla ılglı Itıraf sozler itiraf etmekle ilgili sözler itiraf ile ilgili sozler askını itiraf etmekle ilgili sözler itiraflarla ilgili sözler çılgın itirafı itiraf la ilgili güzel sözler aşk ıle ılgılı ıtıraflar itiraf ile ilgili sözler anneyle ılgılı ıtıraf sozler aşk üzerine itiraflar
İtiraf (film, 2001): Harun ve Nilgün`ün sorunları, iç çatışmaları ve kavgaları etrafında ilerleyen film aynı zamanda Karanlık Üstüne Öyküler üçlemesinin ikinci filmi.
İtiraf Ediyorum (film, 1953): İtiraf Ediyorum, ( I Confess ) 1953 yapımı bir Alfred Hitchcock filmidir. Başrollerde Montgomery Clift ve Anne Baxter'ın oynadığı film, Paul Anthelme'in oyunundan George Tabori tarafından senaryolaştırılarak sinemaya aktarılmıştır.
İtiraflarım (roman): Tolstoy'un 1880'de yazdığı bir kitabı. İnanç biçimininde sorgulandığı bir kitap olması nedeniyle öne çıkmaktadır.
İtiraf gizemi: İtiraf gizemi (Sakramenti) halk arasında "Günah çıkarma" olarak bilinen Katolik ve Ortodoks Kiliselerinde kabul edilen 7 Temel Sakramentlerden biridir.
İtiraflarım: *İtiraflarım (1782) J. J. Roussea'nun kitabı
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir