Atatürkle İlgili Bulmacalar
Atatürk İle İlgili Bulmaca

atatürkle ilgil bi bulmaca bulblrmisnz

Etiketler:atatürk ile ilgili bulmaca atatürkle ilgili bulmacalar atatürk ile ilgili kare bulmaca atatürkle ilgili bulmaca atatürk ile bulmaca atatürk konulu kare bulmaca hazırlama atatürk ile ilgili bulmaca ve cevapları atatürk konulu bulmaca atatürkün hayatı ile ilgili bulmaca atatürk konulu kare bulmaca atatürk ile ilgili bulmacalar atatürk konulu bulmaca hazırlama atatürk ile ilgili bulmaca hazırlama atatürkün hayatı ile ilgili bulmacalar atatürkle ilgili kare bulmaca bulmacalar bulmaca hazırlama atatürk ile ilgili bulmaca çöz atatürk konulu bulmacalar atatürkün hayatıyla ilgili bulmaca
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir