Atatürkün Ayakkabı Numarası

Sponsorlu Bağlantılar
kimlik numarasi mernis projesi mustafa kemal atatürk t c kimlik tc kimlik ulu Atatürkün Ayakkabı Numarası Atatürkün Ayakkabı Numarası Kaçtır mernis ne demek atatürkün ayakkabı numarası atatür..Atatürkün T.c Kimlik Numarasi Nedir?

2003 yılında gerçekleşen Mernis projesi kapsamında yaşayan, yaşamayan her Türk Vatandaşına “TC Kimlik Numarası” verildi. TC Kimlik Numarası verilenler arasında çok özel bir tanesi var ki o da ulu önder Mustafa Kemal Atatürk. Mustafa Kemal Atatürk‘e ait olan Tc Kimlik Numarası ise 10000000146

Etiketler:mernis ne demek atatürkün ayakkabı numarası atatürkün ayakkabı numarası kaçtır atatürkün tckimlik mustafa kemalşin tc nosu 00000000001 tc numarası atatürkün kimlik kartı 00000000001 tc 00000000001 nolu tc kimlik no tc kimlik kaç senesinde çıktı tc kimlik nedir tc.kimlik numarasınedir atatürkün atının ismi tc kimlik ile bilgi nasıl çekilir atatürkün atını ismi atatürkun tc kimlik no atatürkün boy kilo atatürkün kimliği t.c. numarasi kaç yilinda çikti tc no 00000001881
Mustafa Kemal Atatürk: Mustafa Kemal Atatürk (Nüfus kâğıdında Kamâl Atatürk) (d. 1881, Selânik – ö. 10 Kasım 1938, İstanbul), Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı olan Türk siyasetçi ve devlet adamı.
Atatürk Devrimleri: Atatürk Devrimleri ya da Atatürk İnkılapları (Kemalist Devrim, Türk Devrimi, Atatürk Reformları, Türkiye Cumhuriyeti Devrimi, Atatürk İhtilali vb.
Mustafa Kemal Atatürk kronolojisi: * 1881 Selanik'te doğdu.
Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi: Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi (Ey Türk Gençliği) Mustafa Kemal Atatürk tarafından 20 Ekim 1927 tarihinde Nutuk'un sonunda Türk Gençliği'ne yönelik yaptığı konuşmadır.
Ayakkabı boyacısı: Ayakkabı boyacısı ya da kısaca boyacı, para karşılığında ayakkabı temizleyen, parlatan veya boyayan kişi.
Ayakkabı boyası: Ayakkabı boyası, genellikle cilalı pasta veya krem şeklindeki, deri ayakkabı veya botları parlatmak, suyun zararlı etkilerinden korumak ve görünüşü yenilemek için kullanılan, bu sayede de ayakkabının ömrünü uzatan, tüketicilere yönelik bir üründür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir